پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

February 2023 08 / چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

دعا‌هایی که باعث شفای بیمار می‌شوند

دعا‌های سریع الاجابه برای شفای مریض از زبان معصومان یا علمای دین سفارش شده‌اند و مفهوم آن‌ها توسل به خاندان پاک پیامبر اکرم و راز و نیاز با خداوند مهربان برای بهبود بیمار است.

عوامل تأثیرگذار بر زیبایی و جذابیت

زیبا بودن و جذابیت یکی از خواسته‌های طبیعی هر انسانی است. کلا انسان‌ها میل به زیبا بودن دارند. اما وقتی راه‌های زیبا بودن و حفظ زیبایی به روش‌های طبیعی وجود داشته باشد نیازی به آرایش کردن و مواد شیمایی آرایشی نیست. چهره زیبا بدون آرایش امروزه آرایش جزء جدایی ناپذیرزندگی خانم‌ها شده است؛ بنابراین به ۵۰ مورد از بهترین نکات زیبایی توسط خانم‌های انگلیسی در مورد چگونگی حفظ زیبایی طبیعی بدون آرایش توجه کنید.

سریال جومونگ با دوبله فارسی

سريال «افسانه جومونگ» داستان شخصی به نام جومونگ است که با جمع کردن ارتش نظامی، ساخت سلاح آهنین و تاسیس سلسله گوگوریو توانست فرمانروایی منچوری و بخش زیادی از شبه جزیره کره را به دست بگیرد.

بار سنگین دولت بر دوش سازمان تامین اجتماعی

نایب رئیس کانون کارگران بازنشسته استان تهران با انتقاد از اینکه دولت‌ها هر گاه با چالشی رو به رو شده‌اند، با درآمد و سرمایه‌های سازمان تأمین اجتماعی چالش را مدیریت کرده‌اند، گفت: در حالیکه کارگران و بازنشستگان نیازمند حمایت‌های جدی هستند، مشاهده می‌کنیم که دولت‌ها در قالب‌های گوناگون بار مالی سنگینی را به سازمان تامین اجتماعی تحمیل می‌کنند و باعث می‌شوند کارگران و بازنشستگان از دریافت حداقل خدمات درمانی نیز محروم شوند.

ایربگ‌ها خواب هستند

مروری بر چالش‌های صنعت خودرو به بهانه تصادف اخیر در اتوبان همت تهران و باز نشدن ایربگ خودروی داخلی.
با بیمه‌ها