پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

February 2023 08 / چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

اگر اخبار هیجانی و ضد اعتماد نباشد سیر صعودی ادامه خواهد داشت

قیمت‌ها واقعا قیمت‌های مناسبی از نظر ارزشمندی سهام هستند. پس اگر اتفاق هیجانی، دلهره‌آور و ضد اعتماد بازار رخ ندهد، بازار با شیب ملایم از سهام استقبال خواهد کرد. چون قیمت‌ها و به‌ واقع منطقی و مناسب هستند و روند صعودی امکان تحقق بیشتری دارد.

یک دهم در آمد کشور خرج حوادث جاده‌ای

رییس پلیس راهور با بیان اینکه سالانه تعداد تلفات جاده‌ای ١٧ هزار نفر است که هزینه مستقیم و غیرمستقیم هر کشته به ۵.۴ میلیارد تومان می‌رسد، گفت: ٧ درصد تولید ناخالص ملی و ٩ درصد درآمد کشور صرف تصادفات جاده‌ای می شوند.

مسیر ناهموار صنعت بیمه در نوآوری

زمانی که اهمیت نوآوری در هر صنعتی مطرح می‌شود، کسی ضرورت وجودش را انکار نمی‌کند و هر نوع ترکیبی از فعالیت‌های مختلف با فناوری که باعثِ بهبود عملکرد‌های موجود شود و قلمروی امور انجام‌شدنی را وسعت ببخشد، به نوعی «نوآوری» محسوب می‌شود.

ایجاد مراکز نوآوری در ایران‌خودرو با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان

دبیر کمیته راهبری و سامان‌دهی استفاده از ظرفیت‌های نخبگی و دانش‌بنیانی گروه صنعتی ایران‌خودرو، با بیان این‌که صنعت خودرو برای رشد به برنامه‌های نوآورانه نیاز دارد، گفت: ایجاد مراکز نوآوری در سطح گروه صنعتی ایران‌خودرو به منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌های نخبگان و شرکت های دانش بنیان کشور دنبال می‌شود.

آینده استارت آپ ها در گرو چیست؟ +ویدیو

شرکت های نوپا یا استارتاپ‌ ها که در ایران اصطلاحاً به نوپای ناب هم ترجمه شده اند، به تازگی و در نتیجه‌ کارآفرینی خیلی خاص ایجاد شده ‌اند و بحث داغ امروز جامعه هستند.

آیا استارت آپ های کشور قابل شناسایی هستند یا خیر؟ +ویدیو

اگر چه در تعریف استارت آپ بر این مسئله تاکیدی وجود ندارد که حتماً فعالیت آن در حوزه تکنولوژی یا فن آوری اطلاعات باشد، اما به دلیل اینکه بسیاری از استارت آپ ها در سالهای اخیر حول این زمینه‌ها شکل گرفته‌اند، گاهی در تعریف استارت آپ به این مسئله هم اشاره می‌شود که استارت آپ باید در حوزه فن آوری‌های نوین فعال باشد.
با بیمه‌ها