پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

کارگران و بازنشستگان گرفتار ناآگاهی تیم اقتصادی دولت سیزدهم

عضو هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته تهران با یادآوری اینکه بار‌ها مسوولان تیم اقتصادی دولت سیزدهم اعلام کردند که حقوق کارگران نباید بیش از ۲۰ درصد افزایش یابد گفت: متاسفانه تیم اقتصادی دولت گرفتار ناآگاهی از قوانین به ویژه قانون کار است که باعث چنین اظهارات سخیفی شده است.

بیمه سرمد با تغییر رویکرد مدیریتی و اصلاح ساختار مالی در راه توسعه قدم گذاشته است

حسن پورکاظمی، معاون مالی و پشتیبانی بیمه سرمد گفت: صورت‌های مالی حسابرسی شده دوره مالی منتهی به ۳۱ شهریور با رشد ۳۵۶ درصدی سود خالص نسبت به دوره مالی قبل به سود حدود ۸۴ میلیارد تومانی و سود ناخالص فعالیت‌های بیمه‌ای با ۸۷ درصد افزایش نسبت به دوره مالی قبل به مبلغ ۳۱۹ میلیارد تومان افزایش یافت که در مهلت مقرر در سامانه کدال انتشار یافت.

افزایش تولید طلای ایران به 20 تن تا پایان برنامه هفتم توسعه / سالی 10 تن شمش طلا تولید می کنیم (+فیلم)

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو: در ایران سالیانه بیش از 30 میلیون تن شمش فولاد و 300 هزار تن کاتد مس و 10 تن طلا تولید می شود و پیش بینی می شود تا پایان برنامه هفتم تولید شمش طلا به 20 تن برسد.

پیش‌بینی روند بازار در شش ماه دوم سال 1402/احتمال وضعیت صعودی بازار آهن و فولاد در روزهای سرد سال

طبق بررسی‌های پایگاه خبری- تحلیلی پول نیوز، محدوده نوسانات دلار در بازار در نیمه اول سال که در کانال 53 هزار تومانی معامله می‌شد با توجه به سیاست‌های کنترل ارزی دولت، روند کاهشی یافت و تا پایان شهریور عمدتا در کانال 49 هزار تومانی مهار شد.

حضور آرمان تجهیز مهرگان در نمایشگاه ایران متافو تجربه بسیار خوبی در جهت توسعه بازارهای شرکت بود (+فیلم)

مدیرعامل شرکت آرمان تجهیز مهرگان فعال در حوزه واردات و تامین قطعات صنعتی، برق و الکترونیک، ابزار دقیق و هیدرولیک، حضور در نمایشگاه ایران متافو را تجربه بسیار خوبی در جهت توسعه بازارهای شرکت دانست.

1000 میلیارد تومان اعتبار برای شرکت های دانش بنیان در تفاهمنامه های هوشمند سازی معادن (+فیلم)

مدیرعامل شرکت ملی مس ایران: نگاه ویژه‌ای به شرکت‌های دانش بنیان داریم و در هر کدام از تفاهم‌نامه‌های هوشمند سازی حدود 1000 میلیارد تومان اعتبار مخصوصا برای شرکت های دانش بنیان دیده شده است.

آنچه اکنون در ایران تولید می شود فولاد سبز بوده و در این زمینه یک گام جلوتر از متوسط جهانی هستیم (+فیلم)

مدیرعامل فولاد خوزستان: آنچه اکنون در ایران تولید می شود فولاد سبز بوده و در این زمینه یک گام جلوتر از متوسط جهانی هستیم. برنامه ما کاهش تولید دی اکسید کربن تولیدی در هر تن از ۷۰۰ تا ۸۰۰ کیلوگرم به ۲۰۰ کیلوگرم است.
با بیمه‌ها