کد خبر: ۱۴۸۴۹۶
۲۲ تير ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۷
0
مرکز آمار ایران اعلام کرد: شهر تهران در زمستان سال93، تعداد 19هزار و 394 واحد مسکونی در پروانه های صادرشده برای احداث ساختمان از سوی شهرداری تهران، پیش بینی شده که نسبت به فصل گذشته حدود30.3 درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال گذشته 29.1 درصد کاهش داشته است.
پول‌نیوز- نتایج طرح جمع آوری اطلاعات پروانه های ساختمانی صادر شده توسط شهرداری های کشور در زمستان سال1393 که از سوی مرکز آمار ایران انتشار یافته است، ‏متوسط تعداد واحد مسکونی برای هر یک از پروانه های یادشده در شهر تهران 7.8 واحد بوده است.

همچنین تعداد 2 هزار و 406 پروانه احداث ساختمان توسط شهرداری تهران در زمستان 93 صادر شده که نسبت به فصل گذشته حدود 26.8 درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود 33.2 درصد کاهش داشته است.

مجموع مساحت زیربنا در پروانه های احداث ساختمان صادرشده از سوی شهرداری تهران در زمستان 93 بالغ بر33907.9 هزار مترمربع بوده که نسبت به فصل گذشته حدود 46.8 درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود 44.5 درصد کاهش داشته است. متوسط مساحت زیربنای این دسته از پروانه ها در دوره مورد بررسی حدود یکهزار و 624 مترمربع بوده است.

مجموع مساحت زمین پروانه های صادر شده برای احداث ساختمان در حدود820.6 هزار مترمربع بوده که نسبت به فصل گذشته حدود 44.6 درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال گذشته 69.4 درصد کاهش داشته است.

متوسط مساحت زمین در هر پروانه احداث ساختمان 341 مترمربع بوده است.

توزیع پروانه های احداث ساختمان مسکونی برحسب نوع اسکلت و مصالح عمده به کار رفته در بنای آن ها در زمستان 93 نشان می دهد که35.3 درصد این پروانه ها برای احداث ساختمان های اسکلت فلزی و 64.6 درصد برای احداث ساختمان های بتون آرمه بوده است.** کل نقاط شهری کشور

براساس نتایج بدست آمده در زمستان سال 1393، تعداد 115هزار و 434 واحد مسکونی در پروانه های صادرشده برای احداث ساختمان از سوی شهرداری های کشور پیش بینی شده که نسبت به فصل گذشته حدود77.3 درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود 37.7 درصد کاهش داشته است.‏ متوسط تعداد واحد مسکونی در هر پروانه ی احداث ساختمان 2.7 واحد بوده است .

همچنین تعداد 43هزار و 429 پروانه احداث ساختمان توسط شهرداری های کشور در زمستان 93 صادر شده که نسبت به فصل گذشته حدود121.4 درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود25.4 درصد کاهش داشته است.

مجموع مساحت زیربنا در پروانه های صادر شده برای احداث ساختمان در زمستان93 حدود 21542.21 هزار مترمربع بوده که نسبت به فصل گذشته حدود87.6 درصد افزایش و نسبت به فصل مشابه سال گذشته حدود 38.6 درصد کاهش داشته است. متوسط مساحت زیربنا در این پروانه ها 496 مترمربع بوده است.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها