کد خبر: ۳۴۰۷۱۱
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
0
بانک خاورمیانه(سهامی‌عام) در نظر دارد پلاک‌ ثبتی ذیل را از طریق مزایده عمومی و به صورت نقدی واگذار نماید.

آگهی مزایده عمومی ملک تملیکی بانک خاورمیانه

 

به گزارش  گروه بانک و بیمه پول نیوز ، متقاضیان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، بازدید ملک، دریافت فرم مربوطه و تحویل پیشنهادات خود از تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۹ لغایت ۱۶ آبان ۱۳۹۹ از ساعت ۹ الی ۱۳ به استثنای ایام تعطیل به نشانی: تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان پنجم، پلاک ۲، طبقه پنجم، معاونت شعب و پشتیبانی به شماره تلفن ۴۲۱۷۸۵۲۱ (آقای عبادی) تحویل نمایند.

 

پلاک‌ ثبتی مورد مزایده:

ششدانگ یک قطعه زمین به مساحت ۵۱۳ متر مربع با بنای احداثی در آن به پلاک ثبتی شماره ۳۹۷۹ فرعی از ۳۱۰۱ اصلی واقع در بخش ۱۱ تهران (پلاک‌ مذکور حاصل تجمیع پلاک‌های ثبتی شماره ۳۵۲۰، ۹۰۶، ۵۴۳، ۱۵۶۷، و ۱۵۲۶ فرعی از ۳۱۰۱ اصلی می باشد) که طبق نظریه کارشناس رسمی دادگستری پلاک مذکور در ۱۰ طبقه (زیرزمین ۱- تا ۳-، همکف و طبقات اول تا ششم) که سطح زیربنای مفید هر یک از طبقه‌های مسکونی ۸۶/۳۲۶ متر مربع (در مجموع برای ۶ طبقه ۱۶/۱۹۶۱ متر مربع) و سطح زیربنای کل ساختمان ۴۰/۳۷۴۹ متر مربع واقع در تهران، خیابان شریعتی، پایین‌تر از خیابان ظفر، کوچه بن‌بست افضل، پلاک‌های ۱۰ و ۱۲ که به مبلغ ۶۷۹.۶۷۵.۸۴۵.۰۰۰ ریال (ششصد و هفتاد و نه میلیارد و ششصد و هفتاد و پنج میلیون و هشتصد چهل و پنج هزار ریال) ارزیابی شده است و مبلغ پایه مزایده می‌باشد.


توضیحات:
* خریداران به هنگام ارائه پیشنهاد موظف به ارائه یک فقره چک بانکی یا ضمانتنامه بانکی به مبلغ ۲ درصد مبلغ پایه مزایده در وجه بانک خاورمیانه (سهامی‌عام) می‌باشند، لذا پیشنهادهای فاقد چک بانکی، ضمانتنامه بانکی یا کمتر از میزان مقرر، مخدوش و مبهم، مردود است.

* بانک خاورمیانه (سهامی‌عام) در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادها مختار است.

* کلیه پاکات حاوی پیشنهادهای متقاضیان خرید پلاک‌ ثبتی فوق‌الذکر در ساعت ۱۰ صبح به تاریخ ۱۹ آبان ۱۳۹۹در نشانی بانک خاورمیانه به شرح فوق بازگشایی خواهد شد.

* بررسی مدارک و بازدید از ملک، قبل از ارائه پیشنهاد خرید امکانپذیر است و پلاک‌ ثبتی فوق‌الذکر در وضعیت موجود واگذار می‌گردد.

* بدهی‌های مربوط به آب، برق، گاز اعم از حق انشعابات، اشتراک، مصرف و نیز بدهی مالیاتی، عوارض شهرداری، تنظیم سند انتقال مالکیت و غیره به عهده برنده مزایده می‌باشد.

تاریخ انتشار آگهی مزایده: ۵ آبان ۱۳۹۹

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها