کد خبر: ۳۴۰۷۷۱
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
0
ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۳۵ هزار و ۸۰۳ میلیارد و ۵۲۵ میلیون ریال به یک بیلیون و ۸۹۱ هزار و ۸۷۰ میلیارد و ۹۷۱ میلیون ریال رسید.
به گزارش پول نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با سرمایه ۸۰ هزار میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۵۱ هزار و ۵۴۲ میلیارد و ۴۰۴ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک بیلیون و ۸۵۶ هزار و ۶۷ میلیارد و ۴۴۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲۷ هزار و ۳۳۹ میلیارد و ۶۰۱ میلیون ریال به ۱۷۸ هزار و ۸۸۲ میلیارد و ۵ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی نیز با افزایش ۳۵ هزار و ۸۰۳ میلیارد و ۵۲۵ میلیون ریال معادل یک بیلیون و ۸۹۱ هزار و ۸۷۰ میلیارد و ۹۷۱ میلیون ریال محاسبه شد.

"شستا" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵۸۲ میلیارد و ۶۷۴ میلیون ریال به مبلغ ۲۶ هزار و ۴۷۰ میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۵ هزار و  ۸۸۷ میلیارد و ۹۱۳ میلیون ریال سود کسب کرد .
شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی طی دوره یک ماهه منتهی به مهر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۷ هزار و ۹۲۲ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال خریداری کرد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: