کد خبر: ۳۵۹۰۶۷
۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
0
هفت مرد شیطان صفت که زن جوان را در باغ مخوف آزار داده بودند پای میز محاکمه ایستادند.
آزار شیطانی سپیده توسط ۷ مرد افغان در فرحزاد تهران
تجاوز در فرحزاد اتفاق افتاد. ۷ مرد افغان به زن جوان تجاوز کردند. زن جوان برای دیدن خانه برای خرید به آنجا رفته بود کحه مورد تجاوز قرار گرفت. متهمان تجاوز دستگیر شدند. زن جوان برای عاملان تجاوز اشد مجازات را درخواست کرد.

رسیدگی به این پرونده از سال ۹۸ به دنبال شکایت یک زن جوان به نام سپیده آغاز شد. وی که با سر و وضعی آشفته به پلیس آگاهی رفته بود از جنایت سیاه ۷ مرد افغان پرده برداشت.

تجاوز در باغ فرحزاد
وی گفت:من و همسرم وضع مالی خوبی داریم. مدتی پیش تصمیم گرفتیم خانه مان را بفروشیم و یک خانه ویلایی در غرب تهران بخریم. من در سایت‌های اینترنتی به دنبال ملکی مناسب بودم که خانه ویلایی را در حوالی فرحزاد پیدا کردم. من با صاحب آگهی که مردی بنگاه دار بود، قرار گذاشتم و به ملاقات او رفتم. آن مرد که جمعه نام داشت و بعد‌ها متوجه شدم افغان است، خانه ویلایی را به من نشان داد و سپس پیشنهاد داد تا از خانه باغی در همان حوالی بازدید کنم. او می‌گفت خانه باغ ملکی موروثی است و وراث آن در خارج از کشور هستند. به همین دلیل قبول کردم همراه او به خانه باغ بروم.

وی ادامه داد: عصر بود که مقابل در خانه باغ رسیدیم. من در یک لحظه تردید کردم و می‌خواستم برگردم و با همسرم تماس بگیرم، اما مرد بنگاه دار مرا به داخل هل داد. آن جا بود که شش مرد افغان به من حمله کردند و بی رحمانه مرا آزار دادند.

به دنبال شکایت این زن، پلیس به خانه باغ در حوالی فرحزاد رفت و در بررسی آن جا کارت ویزیت مربوط به یک مرد بنگاه دار را پیدا کرد. صاحب کارت ویزیت شناسایی شد و گفت جمعه را از قبل می‌شناسد.

با اطلاعاتی که این مرد به پلیس داد، جمعه طی قرار صوری ردیابی و بازداشت شد، اما آزار زن جوان را انکار کرد.

در حالی که تلاش برای ردیابی شش همدست وی ادامه داشت پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در این میان سپیده در دادگاه حاضر شد و به افشای زوایای پنهانی از این پرونده مخوف پرداخت.

وی به قضات دادگاه گفت: هفت مرد افغان به من حمله کردند و می‌خواستند مرا آزار دهند که مقاومت کردم. در آن میان یکی از آن‌ها فیلم سیاهی را به من نشان داد که مجبور شدم تسلیم خواسته شیطانی آن‌ها شوم. در آن فیلم مردان افغان قصد داشتند دختری جوان را آزار دهند، اما چون مقاومت کرد بی رحمانه او را کشتند و جسدش را دفن کردند.

این زن در حالی که اشک می‌ریخت، ادامه داد: با دیدن این فیلم به شدت ترسیده بودم. التماس کردم تا مرا رها کنند، اما آن‌ها از ساعت ۴ بعد از ظهر تا ۱۱ شب مرا آزار دادند و شکنجه کردند. حوالی ساعت ۱۱ شب بود که مرا رها کردند. آن‌ها تهدیدم کردند اگر در این باره به کسی حرفی بگویم مرا می‌کشند، اما من بلافاصله به خانه برگشتم و با همسرم به پلیس آگاهی رفتیم.

با افشای جنایت هولناکی که مردان افغان رقم هم زده بودند پلیس رد شش نفر دیگر از آن‌ها را یافت و همگی بازداشت شدند، اما جرمشان را انکار کردند.

در این میان فقط یکی از آن‌ها لب به اعتراف گشود و گفت:جمعه زن تنها را به خانه باغ آورد و دوستانم او را آزار دادند، اما من وی را آزار ندادم و فقط نظاره گر بودم.

به دنبال اظهارات جدید زن جوان، رئیس شعبه ۷ دادگاه کیفری یک استان تهران دستور داد تا ماجرای قتل در خانه باغ مخوف پیگیری و طی بازرسی تخصصی از آنجا مشخص شود قتلی رخ داده یا نه.

محاکمه ۷ مرد در پرونده تجاوز
با تکمیل تحقیقات و در حالی که سرنخی از جنایت در باغ مخوف به دست نیامده بود ۷ مرد افغان پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای جلسه زن جوان در حالی که اشک می‌ریخت به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: مردان شیطان صفت مرا آزار دادند و گفتند من تنها قربانی آن‌ها نیستم؛ و آن‌ها قبلا چندین زن و دختر دیگر را نیز آزار داده اند.

این زن گفت: من به هیچ قیمتی حاضر به گذشت نیستم و برای عاملان جنایت سیاه اشد مجازات می‌خواهم.

سپس متهمان به دفاع پرداختند و منکر جرمشان شدند. جمعه گفت: این زن دروغ می‌گوید و من او را به زور به داخل باغ نکشانده ام.

سایر متهمان نیز گفتند با میل زن جوان با وی رابطه برقرار کرده اند و او با رضایت خودش با باغ رفته است. اما یکی از آن‌ها گفت: دوستانم به زور زن جوان را آزار دادند. او گریه و التماس می‌کرد که او را آرام کردم و گفتم اجازه نمی‌دهم دوستانم او را اذیت کنند.
 
منبع: رکنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها