کد خبر: ۳۶۴۳۴۷
۲۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰
0
صورت‌های مالی بیمه پاسارگاد نشان می‌دهد که این شرکت از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه در رشته بیمه حوادث بیش از ۳۰ میلیارد ریال حق بیمه صادر و در مقابل افزون بر ۷ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده است.
کسب سود قابل توجه بیمه پاسارگاد از فروش بیمه حوادث
صورت‌های مالی بیمه پاسارگاد در سامانه کدال نشان می‌دهد که این شرکت بیمه‌ای در بخش درمان از ابتدای سال مالی تا پایان ۱۴۰۰/۰۷/۳۰، هزار و ۹۱۶ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال حق بیمه صادر کرده که در مقابل هزار و ۷۸۷ میلیارد و ۷۷ میلیون ریال خسارت پرداخت کرده است.

همچنین این شرکت بیمه در بخش حوادث نیز از ابتدای سال مالی تا پایان تاریخ ۰۶/۳۰/ ۱۴۰۰ به مبلغ ۲۹ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال حق بیمه صادره را ثبت کرده است که در مقابل ۶ میلیارد و ۸۶ میلیون ریال خسارت پرداخت کرده است. از طرفی در دوره یک ماهه منتهی به ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ این شرکت بیمه هزار میلیارد و ۲۵۷ میلیون ریال حق بیمه صادر کرده که در مقابل هزار میلیارد و ۲۸۶ میلیون ریال خسارت پرداخت کرده است؛ بنابراین از ابتدای سال مالی تا پایان مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ این شرکت بیمه در رشته بیمه حوادث، ۳۰ میلیارد ۸۹۳ میلیون ریال حق بیمه صادر کرده است که ۷ میلیارد و ۳۷۲ میلیون ریال خسارت پرداخت کرده و توانسته است به سود قابل توجهی در این رشته بیمه‌ای دست یابد.

علاوه بر این در صورت‌های مالی شرکت بیمه پاسارگاد درج شده است که بیشترین درآمدی که این شرکت در مهرماه سال ۱۴۰۰ از خود بر جای گذاشته از محل فروش حق بیمه زندگی-اندوخته‌دار با ۲،۹۹۷ میلیارد ریال بوده و رتبه بعدی را نیز بخش ثالث-اجباری با ۷۵۸ میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.

شرکت بیمه پاسارگاد در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری از محل فروش حق بیمه بالغ‌بر ۵،۲۶۱ میلیارد ریال درآمد داشته که نسبت به عملکرد یک‌ماهه مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.

خسارت‌های پرداختی بیمه پاسارگاد در ماه گذشته نیز نسبت به همین ماه در سال گذشته رشدی بیش از ۳۰ درصد را نشان می‌دهد، علاوه بر این طی ماه گذشته این شرکت بیمه‌ای فقط دررشته بیمه حوادث بیش از ۳۰ میلیارد ریال حق بیمه صادر کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها