توسعه همکاری آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون و دانشگاه امام صادق
کد خبر: ۳۶۹۱۹۷
۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
0
با رویکرد توسعه تعاملات آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون و دانشگاه امام صادق(ع) نشستی با حضور مدیران مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون و هسته حقوق بانکی این دانشگاه برگزار شد.
همکاری آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون و دانشگاه امام صادق (ع) توسعه می یابد
به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، این نشست به منظور هم اندیشی در خصوص ظرفیت‌ها و استعداد‌های همکاری متقابل میان بانک و دانشگاه صورت پذیرفت که می‌تواند نقش مهمی در ترسیم و گسترش روابط آموزشی و پژوهشی بانک و دانشگاه همسو با ماموریت‌های دولت سیزدهم ایفا کند.

در این نشست کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون با اشاره به اهمیت و جایگاه رویکرد توسعه ای- اجتماعی در بانکداری ایران، فرهنگ سازی برای مبانی قانونی استقرار این نوع بانکداری در کشور را حائز اهمیت خواند.
مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون افزود:هسته حقوق بانکی دانشگاه امام صادق (ع) ظرفیت و توانمندی مناسبی در زمینه فرهنگی سازی برای مقوله حقوقی و قانونی پیاده سازی بانکداری توسعه ای- اجتماعی دارد که می‌تواند حلقه اشتراک مطلوبی برای هر دو طرف به منظور توسعه و گسترش همکاری‌های آموزشی و پژوهشی فراهم سازد.

میرزاخانی همچنین با پرداختن به برنامه جامع حقوق بانکی، گفت: برنامه مذکور به چالش‌های مهم نظام بانکی پرداخته و می‌تواند سهم برجسته‌ای در توسعه دانش حقوقی مدیران و کارکنان نظام بانکی داشته باشد.

یاسر مرادی، مدیر هسته حقوق بانکی دانشگاه امام صادق (ع) نیزدر این نشست ضمن با اهمیت خواندن مقوله حقوقی و قانونی پیاده سازی بانکداری توسعه ای- اجتماعی در ایران، گفت: برنامه مذکور نیازمند طراحی و اجرای یک راهبرد مشترک در میان بانک‌های مرتبط است که نیازمند هم افزایی همه بانک‌های توسعه‌ای – اجتماعی است. وی طراحی شیوه جدید امهال مطالبات بانک ها، متفاوت بودن رویکرد بانک‌های تجاری و توسعه‌ای - اجتماعی در امهال مطالبات را مهم شمرد.

مدیر هسته پژوهشی حقوق بانکی دانشگاه امام صادق (ع) در تبیین کارگاه تخصصی جامع حقوق بانکی گفت:پیشگیری و آموزش حقوق بانکی هدف اصلی برنامه مذکور است و سرفصل‌های کابردی متناسب با دغدغه‌ها و مسایل نظام بانکی کشور تدوین شده است تا در قالب مدرسه حقوق بانکی آموزش داده شود. وی همچنین افزود اساتید از دانشگاه امام صادق (ع)، قوه قضاییه و مدرسان حوزه پولی و بانکی برای آموزش اصولی و کابردی مباحث دعوت شده اند.

حسن عاشقی رییس اداره کل آموزش بانک توسعه تعاون در این نشست با اشاره به ظرفیت ایجاد شده با عنوان هسته حقوق بانکی دانشگاه امام صادق (ع) افزود: کارگاه تخصصی جامع حقوق بانکی می‌تواند زمینه مناسبی برای گسترش همکاری‌های آموزشی بین بانک توسعه تعاون و دانشگاه امام صادق (ع) باشد. وی با اشاره به اعلام نیاز برخی واحد‌های بانک به دوره‌ها و سرفصل‌های مدرسه حقوق بانکی گفت؛ زمینه برای طراحی برنامه آموزشی سه جانبه میان بانک توسعه تعاون، قوه قضاییه و دانشگاه امام صادق (ع) با محوریت کارگاه تخصصی جامع حقوق بانکی فراهم شده است.

حسین سرین، رئیس اداره کل پژوهش بانک توسعه تعاون در این نشست بر توسعه تعاملات پژوهشی به منظور شناخت ظرفیت‌های پژوهشی هسته حقوق بانکی دانشگاه امام صادق (ع) با هدف بهره گیری در طرح‌ها و نیاز‌های پژوهشی بانک توسعه تعاون در زمینه حقوق بانکی تاکید و ظرفیت‌های هسته پژوهشی حقوق بانکی دانشگاه امام صادق در حوزه پژوهشی مدیریت مطالبات را مهم برشمرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها