خروج پول حقیقی از بزرگان؛
کد خبر: ۳۷۵۸۲۲
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
0
در سه روز کاری هفته اخیر شاخص بورس تهران صعود کرد و شاهد ورود پول حقیقی به بازار سهام بودیم.
هفته صعودی بورس با شارژ سرمایه حقیقی
در سه روز اخیر مجموع خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار سهام مثبت بوده است. همزمان با ورود پول حقیقی در سه روز کاری هفته اخیر شاخص کل در مجموع بیش از ۱۰ هزار واحد صعود کرده است.

روند پول حقیقی
روز شنبه رقم ورود پول حقیقی به بازار سهام ۱۲ میلیارد تومان بود و نماد‌های خزامیا، حکشتی و بهپاک بیشترین ورود پول حقیقی را داشتند. روز یکشنبه ۲ میلیارد تومان پول حقیقی خارج شد و روز دوشنبه ارزش سرمایه حقیقی وارد شده ۳۲ میلیارد تومان شد. روز دوشنبه بیشترین ورود پول حقیقی به نماد‌های پارسیان، شپنا و خکشتی اختصاص داشت.

روز شنبه گروه «محصولات غذایی» بیشترین ورود پول حقیقی را داشت و روز یکشنبه گروه‌های «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» و «محصولات دارویی» در صدر جدول ورود پول حقیقی بودند. روز دوشنبه نیز گروه‌های «فراورده‌های نفتی و کک»، «بیمه و صندوق بازنشستگی» و «محصولات دارویی» بیشترین ورود پول حقیقی را داشتند؛ و خروج پول حقیقی از بزرگان در سه روز اخیر نماد‌های بزرگ و شاخص‌ساز بازار سهام با خروج پول حقیقی مواجه بودند. روز شنبه فملی، فولاد و شبندر بیشترین خروج پول حقیقی را داشتند و روز یکشنبه سخوز، فولاد و فملی در صدر بودند. روز دوشنبه نیز بیشترین خروج پول حقیقی به فملی، البرز و وتجارت اختصاص داشت. گروه فلزات اساسی نیز در این سه روز بیشترین خروج پول حقیقی را داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: