کد خبر: ۳۷۶۲۴۰
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱
0
معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: مدل حکمرانی در صنعت نفت این است که از تصدی‌گری به توسعه محوری حرکت کنیم.
مدل حکمرانی در صنعت نفت مشخص شد
"مهدی علی مددی" معاون وزیر نفت، امروز در نخستین نشست هم اندیشی مدیران عامل هلدینگ‌های پتروشیمی کشور با اشاره به اینکه امسال از سوی رهبر معظم انقلاب، سال تولید دانش بنیان و اشتغال‌آفرینی نام‌گذاری شده است، افزود: مصداقش شعار امسال در صنعت پتروشیمی است.

وی با تاکید بر اینکه صنعت پتروشیمی، صنعتی است که مایه مباهات و افتخار صنعت نفت است، ادامه داد: شرکت ملی صنعت پتروشیمی همواره در آموزش، توسعه و جذب نیروی انسانی الگو بوده است و بهترین مدل واگذاری در صنعت نفت را در حوزه پتروشیمی داشته است.

علی مددی تاکید کرد: مدل حکمرانی در صنعت نفت این است که از تصدی‌گری به توسعه محوری حرکت کنیم.

معاون وزیر نفت با اشاره به اینکه در صنعت پتروشیمی سرمایه انسانی بالایی داریم، گفت: اعتقاد داریم صنعت نفت در حوزه اشتغال‌زایی می‌تواند پیشران باشد.

وی افزود: امیدواریم در این سال مشکلاتی که در حوزه تولید و منابع انسانی وجود دارد را رفع کنیم.

معاون وزیر نفت ادامه داد: با روی کار آمدن دولت سیزدهم و انتخاب وزیر نفت از سوی رییس جمهوری نگاه نسبت به مجموعه و ذخایر انسانی صنعت نفت تغییر کرد، زیرا صنعت نفت بر پایه نیروی انسانی است. کار در صنعت نفت گروهی و جمعی است و تعاملات انسانی است.

به گفته وی، نگاه وزیر نفت این است که هر جا دغدغه برای نیروی انسانی است، رفع شود که همه تلاش ما رفع این مشکلات است.

علی مددی افزود: شرکت‌های واگذار شده پتروشیمی و هلدینگ‌ها در نیروی انسانی پیشگام بودند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: