کد خبر: ۳۷۶۴۳۰
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷
0
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به اینکه صنایع غذایی در حال اصلاح قیمت هستند، وقفه کوتاه در عرضه ایجاد شد اما از فردا بازار به روال عالی خود برمی‌گردد.

عرضه کالا از فردا به روال عادی برمی‌گرددمسعود امراللهی سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اظهار داشت: از ۲ روز گذشته تیم بازرسی وزارت جهاد کشاورزی در سراسر کشور فعال هستند و بر بازار نظارت می‌شود؛  نیروهای بسیجی وزارت جهاد کشاورزی نیز به تعداد ۹ هزار و ۵۰۰  نفر نیز از فردا به کمک ما می آیند. 

وی افزود: در صورتی که مردم هرگونه گران فروشی را در سطح بازار های کشور مشاهده کردند، می توانند  گزارش های خود را از طریق سامانه های ۱۲۴ و ۱۳۵ به دست ما برسانند.

سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: با توجه به اصلاح قیمت صورت گرفته در فروشگاه‌ها،  تجمع‌های خرید توسط افراد ایجاد شده است اما مردم مطمئین باشند که هیچگونه مشکلی برای تامین کالای اساسی و موادغذایی نداریم.

وی تصریح کرد:کارخانجات در حال تولید بوده و تولیدات خود را نیز بر اساس قیمت جدید انجام می‌دهند که این اقدام باعث وقفه کوتاه مدت در عرضه به بازار شد.

وی گفت: قیمت روی جت پرینت (دستگاه قیمت زن روی کالا) و حسابداری صنایع غدایی تغییر کرده است،  که این امر باعث ایجاد فاصله مقطعی در عرضه محصولات شده است.

امراللهی اظهار داشت: با آغاز تولید از امروز مشکل کاهش عرضه مواد غذایی بر طرف می‌شود و امیدواریم که از فردا بازار به روال عادی خود برگرد.

وی اظهار داشت: بر این اساس هرجایی که نیاز باشد کالاهای اساسی و موادغذایی با قیمت‌های جدید عرضه خواهد شد و مشکل و کمبودی وجود ندارد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: