کد خبر: ۳۷۶۶۳۸
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
0
معاون مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه سامان، اعلام کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان یکی از خلاقانه‌ترین محصولات این شرکت با استقبال خوب مشتریان همراه شده است.
صرفه جویی چشمگیر در پرداخت حق بیمه با بیمه نامه بدنه کیلومتری سامان
نسیم شبیری، تاکید کرد که «بیمه نامه بدنه کیلومتری» نه تنهاهمه پوشش‌های بیمه بدنه عادی را داراست، بلکه قیمت آن متناسب با مسافت طی شده خودرو است و در نتیجه توانسته رابطه‌ای عادلانه‌تر میان حق بیمه پرداختی توسط بیمه گذار با خدمات دریافتی برقرار کند.

به گفته وی، اطلاعات موجود نشان می‌دهد که از سال گذشته تا به امروز، ۱۴۰۰ فقره از این بیمه نامه توسط بیمه گذار شرکت بیمه سامان خریداری شده است.

شبیری، اظهار کرد: از محل این بیمه نامه که در قالب سه طرح ۵، ۸ و ۱۲ هزار کیلومتری ارائه می‌شود، بیش از ۲.۷ میلیارد ریال خسارت نیز به مشتریان پرداخت شده است.

به گفته وی، ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که هر خودرو به طور متوسط سالیانه ۱۵ هزار کیلومتر حرکت می‌کند، اما تعداد خودرو‌هایی که بسیار کمتر از این رقم متوسط حرکت می‌کنند نیز قابل توجه است هرچند که در روند خرید بیمه بدنه عادی، حق بیمه پرداختی میان خودرو‌های با کارکرد‌های کم، متوسط و یا با کارکرد زیاد تفاوتی وجود ندارد.

معاون مدیر بیمه‌های اتومبیل شرکت بیمه سامان گفت: شرکت بیمه سامان با ارائه محصول «بیمه بدنه کیلومتری» این امکان را برای بیمه گذاران خود فراهم کرده تا بتوانند متناسب با میزان استفاده از خودرو، حق بیمه بدنه آن را نیز پرداخت کنند.

هموطنان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت بیمه سامان به نشانی www.si۲۴.ir مراجعه نمایند.

روابط عمومی شرکت بیمه سامان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: