کد خبر: ۳۷۷۰۷۷
۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰
0
عضو شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران قدم بسیار بزرگی برداشت و اینکه مقرر شد حقوق کارکنان ۴۰ درصد افزایش پیدا کند تا در خدمات رسانی به مردم گام بهتری بردارند، قابل تقدیر است.
افزایش ۴۰ درصدی حقوق کارکنان شهرداری تهران
حبیب کاشانی در صحن امروز شورای شهر تهران درباره موضوع افزایش حقوق کارکنان شهرداری تهران اظهارداشت: مشکلات مالی در عدم تحقق بودجه داشتیم، اما قدم اساسی از سوی شهرداری برای تحقق حقوق کارکنان برداشته شد و این اقدام برای نهادی که بودجه دولتی نداشت سختی‌هایی را به همراه داشت.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: شهردار تهران قدم بسیار بزرگی را برداشت و اینکه مقرر شد حقوق کارکنان ۴۰ درصد افزایش پیدا کند تا در خدمات رسانی به مردم گام بهتری بردارند، قابل تقدیر است.

کاشانی ادامه داد: همچنین مقرر شد ورزش در اختیار عموم قرار بگیرد و بیش از ۳۰۰ چمن مصنوعی و چندین سالن ورزشی افتتاح شد تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه در ایام کرونا سالن‌ها و استخر‌ها تعطیل بود، تصریح کرد: تقاضای من این است که شهرداری توجه لازم را داشته باشد. ایجاد زمین فوتبال برای این بوده که در اختیار جوانان قرار بگیرد. این زمین‌ها را به مزایده گذاشته ایم و شاهد این هستیم که هزینه هر سانس افزایش یافته است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: ما برای معتادان متجاهر هزینه می‌کنیم، اما هزینه ورزش جوانان را بالا برده ایم که باید در این زمینه دقت صورت بگیرد. اینکه این زمین‌ها به مزایده گذاشته شود نقض غرض است و تقاضای من این است کمیسیون فرهنگی و اجتماعی در این زمینه اقدام کند.

کاشانی همچنین تصریح کرد: معتادان متجاهر که اعتیاد را ترک می‌کنند بعضا در سرای محلات حضور پیدا می‌کردند، اما حالا جلسات بازآموزی آن‌ها در منطقه ۱۰ برگزار نمی‌شود که تقاضا داریم مجددا برقرار شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: