March 2023 21 / سه‌شنبه ۰۱ فروردين ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۷۸۸۳۸
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
0
یک عضوهیات مدیره شرکت بیمه ما، با بیان اینکه صنعت بیمه درحوزه بین الملل فعالیت خوبی نداشته، گفت:صنعت بیمه یک عقب افتادگی معناداری در حوزه بین الملل دارد.
صنعت بیمه از فرصت‌های بین المللی استفاده خوبی نکرده است
"حجت بهاری فر" با بیان اینکه صنعت بیمه درحال حاضر در تمامی زمینه‌ها فعالیت دارد، افزود: این موضوع که صنعت بیمه می‌تواند در بازار‌های بین المللی فعال‌تر شود حرف درستی است، زیرا صنعت بیمه در حوزه بین الملل فعالیت خوبی نداشته است.

عضو هیات مدیره شرکت بیمه ما، دلیل عقب ماندگی صنعت بیمه از بازار بین الملل را اینگونه توضیح داد که شرکت‌های بیمه‌ای در سنوات گذشته از فرصت‌های ایجاد شده در بازاربین الملل استفاده خوبی نکرده بنابراین باید چابکی خود را دراین زمینه بیشترکنند.

وی، با اشاره به بیمه مرکزی که متولی صنعت بیمه است، گفت: بیمه مرکزی هم در حوزه بین الملل زمینه را برای ورود شرکت‌ها فراهم نکرده و شرکت‌های بیمه‌ای باید تلاش کنند و فعال شوند که بتوانند این بازار‌ها را به دست بیاورند.

عضوهیات مدیره شرکت بیمه ما، اظهار امیدواری کرد که شرکت‌های جدید در این حوزه انرژی بیشتری بگذارند و دراین حوزه هم موفقیت‌های خوبی ایجاد شود.

وی، با بیان اینکه صنعت بیمه صنعتی نوپا است، گفت: صنعت بیمه، صنعتی است که باید روزآمد باشد و هرروز باید خود را به روزرسانی کند اگراز اتفاقات و دانش روز غافل شود اثرات آن را در ضریب نفوذ بیمه و همه زمینه‌ها خواهد دید.

عضوهیات مدیره شرکت بیمه ما، اذعان داشت: متولی صنعت بیمه هم می‌تواند روی بخش بین الملل تلاش بیشتری کرده وبرای شرکت‌های بیمه‌ای راهکار ارائه کند تابتوانند به بازار‌های بین المللی ورود بهتری داشته باشند.

وی، اظهارکرد: وقتی نشست‌های بین المللی ایجاد می‌شود و بازرگان‌های مختلف به کشور‌های دیگر از طریق اتاق بازرگانی سفر می‌کنند می‌توانند از مسئولین صنعت بیمه کشورهم دعوت کنندتا درکنار آن‌ها باشند.

بهاری فر، معتقد است:آن چیزی که برای بازرگانان مهم است تضمین برای امنیت سرمایه گذاری است، زیرا درحال حاضر زیان‌های پولی دردنیا برای بازرگانان بسیار حائز اهمیت است و صنعت بیمه می‌تواند در حوزه زیان‌های پولی به خصوص تضمین سرمایه گذاری ورود پیدا کند.

عضو هیات مدیره شرکت بیمه ما، افزود: وقتی سرمایه گذاری می‌خواهد به حوزه سرمایه گذاری ورود کند نیاز به امنیت دارد و چه نهادی می‌تواند این موضوع را تضمین کند؟ اینجا است که صنعت بیمه می‌تواند نقش آفرینی اساسی داشته باشد.

بهاری فر، با بیان اینکه اکنون افراد بسیارخوش ذوق و توانمندی در صنعت بیمه فعال هستند که به زبان انگلیسی هم مسلط هستند، گفت: این افراد می‌توانند ارتباطات بسیارخوبی با بازار بین الملل بگیرند فقط باید بستر آن فراهم شود و مدیریت‌ها درصنعت بیمه هم باید به آن‌ها بها بدهند که این ارتباط گیری انجام شود تا صنعت بیمه به هدف اصلی خود برسد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: