رئیس کل بیمه مرکزی در نشست ویژه شورای روابط عمومی‌های صنعت بیمه:
کد خبر: ۳۷۹۱۰۵
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
گسترش کمی صنعت بیمه در یک دهه اخیر این پیام را برای روابط عمومی‌ها در پی دارد که تلاش خود را برای فرهنگسازی با رویکرد جلب اعتماد مردم، در این حوزه بیشتر کنند.
کلید موفقیت صنعت بیمه در دست روابط عمومی‌هاست
مهندس مجید بهزادپور که در جمع مدیران روابط عمومی صنعت بیمه سخن می‌گفت، با اعلام این مطلب افزود: جاماندن از سرعت تحولات، یک آسیب جدی به شمار می‌رود و روابط عمومی‌ها باید با درک دقیق از فضای کسب و کار و بهره مندی از فناوری‌های نوین ارتباطی جلوتر از دستگاه‌ها و سازمان‌های خود حرکت کنند.

وی با ابراز خرسندی از انسجام روابط عمومی‌های صنعت بیمه، از عملکرد شورای هماهنگی تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش، رئیس کل بیمه مرکزی با برشمردن آخرین دستاورد‌های صنعت بیمه در حوزه‌های گوناگون بر تقویت رویکرد‌های آموزشی و اطلاع رسانی تاکید کرد و افزود: شناخت کامل از قابلیت‌های خدمات و تنوع محصولات بیمه‌ای سبب می‌شود که مردم با اطمینان خاطر بیشتر ریسک‌های خود را به این صنعت بسپارند.

مهندس بهزادپور افزود: کلید موفقیت صنعت بیمه در دست روابط عمومی هاست و بنابراین تکالیف این مجموعه باید  با چشم انداز توسعه‌ای و چالش‌های خرد و کلان صنعت بیمه هماهنگی داشته باشد.

رئیس شورای عالی بیمه در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک دوباره سالروز تاسیس بیمه مرکزی، افکار عمومی را تشنه دریافت اطلاعات سالم و صحیح دانست و اظهار داشت: کسب سرمایه بزرگ اعتماد عمومی در گرو ارائه اخبار و آمار شفاف است و جذب اعتماد همگانی از ماموریت‌های جدی روابط عمومی‌ها به شمار می‌آید.

وی بر لزوم بازیابی جایگاه روابط عمومی در صنعت بیمه تاکید کرد و گفت: روابط عمومی‌ها در کنار امر اطلاع رسانی و فرهنگسازی باید در خط مقدم حمایت از مخاطبان و بیمه گذاران فعالیت کنند تا ضریب دسترسی به اطلاعات و قدرت انتخاب آنان افزایش یابد.

مهندس بهزادپور، عملکرد قدرتمند و پویایی صنعت بیمه را پیش نیاز کسب اعتماد مسئولان عنوان کرد و گفت: فرایند توسعه اقتصادی در کشور از مسیر گسترش بیمه‌های بازرگانی می‌گذرد که تقویت تعاملات فراسازمانی را بیش از پیش یادآور می‌سازد.

رئیس کل بیمه مرکزی در پایان با قدردانی از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دستگاه ناظر و مدیران روابط عمومی صنعت بیمه با اهدای لوح از آنان تقدیر کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: