September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۸۱۲۹۹
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۳
0
سومین روز نمایشگاه صنعت ملی (بورس، بانک و بیمه) با حضور برخی مسوولان و استقبال مردم متفاوت‌تر از روز‌های قبل برگزار شد.
رونق نسبی در سومین روز نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه)
سومین روز با آشتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با نمایشگاه همراه شد به نوعی که سید عباس حسینی، معاون بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی این وزارتخانه به نمایشگاه آمد و از غرفه‌ها بازدید کرد. اتفاقی که انتظار می‌رفت در اولین روز نمایشگاه رقم بخورد تا جایگاه این نمایشگاه در نتیجه بی توجهی متولی اصلی، بدین اندازه زیر سوال نرود.

نکته دیگر حضور اسماعیل لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران در نمایشگاه بود. در این دوره از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تنها سه بانک رفاه، ملی و صادرات حضور دارند که آمدن مدیر عامل بانک رفاه در سومین روز، به این نمایشگاه گرمی خاصی داد.

بحث دیگر خداحافظی مصطفی زندی از روابط عمومی بیمه مرکزی بود که روز دو شنبه در دومین روز نمایشگاه بورس بانک و بیمه در قالب تودیع و معارفه صورت گرفت. اما مصطفی رئوفی مدیر جدید روابط عمومی بیمه مرکزی در اولین ساعت سومین روز نمایشگاه در غرفه بیمه مرکزی حاضر شد تا از این فرصت حضور استفاده کند و ارتباط جدید با دیگر بیمه‌ها را در نمایشگاه پیگیری کند.
 

مدیران خودرویی و مسوولین بیمه پارسیان نیز به نمایشگاه آمدند تا چالش‌های لازم را از نزدیک مشاهده کنند.
در برخی از بیمه‌ها نیز نشست‌های تخصصی برگزار شد و بیمه مرکزی همچون روز‌های گذشته، پنل تخصصی را با حضور کارشناسان و مدیران صنعت بیمه برگزار کرد.

حضور مردم نیز بیشتر از روز‌های گذشته به چشم می‌خورد و راهرو‌ها شلوغتر شده بود. این در حالی است که زمان برگزاری نمایشگاه از صبح تا ۳ بعد از ظهر است و در عمل شاغلان امکان بازدید از این نمایشگاه را ندارند و گرما نیز باعث شده مردم رغبتی به خروج از خانه نداشته باشند.

انتظار می‌رود چهارشنبه که آخرین روز نمایشگاه است، با استقبال بیشتری رو به رو شود و قرار است بسیاری از مسوولان بیمه ها، بانک‌ها و بورسی‌ها در نمایشگاه حاضر شوند.
 
خبرنگار: کورش شرفشاهی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: