کد خبر: ۳۸۲۵۰۶
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶
0
مدیر عامل بانک رفاه کارگران گفت: صنعت فولاد یکی از صنایع پیشران است که نقش تعیین کننده ای در راستای توسعه اقتصادی و اشتغالزایی کشور بر عهده دارد.
همکاری های متقابل بانک رفاه کارگران و مجتمع فولاد مبارکه اصفهان توسعه می یابد
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران؛ دکتر اسماعیل لله گانی در نشست مشترک با دکتر طیب نیا مدیر عامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان که در محل این مجتمع برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: بانک رفاه کارگران به عنوان یکی از بانک‌های پیشرو کشور در حوزه حمایت از تولید ملی، آمادگی دارد تا از برنامه‌های توسعه‌ای فولاد مبارکه اصفهان حمایت کند.

وی افزود: بانک رفاه کارگران با توجه به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" معرفی شده است وظیفه دارد به سهم خود از حوزه تولید، افزایش دانش فنی و ایجاد اشتغال از پروژه‌های در دست اقدام حمایت کند و در این راستا دستاورد‌های قابل توجهی در سال‌های اخیر داشته است.

دکتر لله گانی به ظرفیت‌های بانک رفاه کارگران به منظور حمایت از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات الکترونیک، انتشار اوراق سپرده گواهی خاص، انتشار اوراق گام، اعطای تسهیلات، ارائه خدمات ارزی، ارائه ابزار‌های تعهداتی و ... از جمله ظرفیت‌های بانک رفاه کارگران در راستای حمایت از برنامه‌های توسعه‌ای مجتمع فولاد مبارکه به شمار می‌روند.

وی به افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران اشاره کرد و گفت: سرمایه بانک در سال گذشته به عدد ۲۰ هزار میلیارد تومان افزایش یافت و بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، این مبلغ به حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت و امکان حمایت بانک از واحد‌های تولیدی از جمله فولاد مبارکه اصفهان را بیش از گذشته فراهم خواهد کرد.

دکتر لله گانی در پایان تصریح کرد: بانک رفاه کارگران یکی از سهامداران مجتمع فولاد مبارکه اصفهان به شمار می‌رود و وظیفه دارد تا حمایت‌های لازم را از برنامه‌های توسعه‌ای این مجتمع به عمل آورد.

دکتر طیب نیا مدیر عامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان نیز طی سخنانی در این نشست، با قدردانی از حمایت‌های بانک رفاه کارگران از این مجتمع، خاطر نشان ساخت: فولاد مبارکه اصفهان از دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می‌رود و طی ۳ دهه فعالیت خود دستاورد‌های ارزشمندی برای نظام داشته است.

لازم به ذکر است، دکتر لله گانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران پس از این نشست با حضور در معراج الشهدا مجتمع فولاد مبارکه اصفهان با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه برای شهدای گمنام، با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید میثاق و در ادامه از خطوط تولید مجتمع فولاد مبارکه اصفهان بازدید کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: