کد خبر: ۳۸۲۹۵۶
۰۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۵
0
مختاری گفت: در پی قطع درختان باشگاه انقلاب، شهرداری تهران از این مجموعه شکایت کرد و دادخواست تجدیدنظر در تاریخ نوزدهم مردادماه صادر شد.
شهرداری از باشگاه انقلاب شکایت کرد
رئیس سازمان بوستان‌های شهرداری تهران گفت: در سال ۹۸ پلاک‌کوبی تمامی درختان باشگاه انقلاب انجام شد و بر اساس این پلاک کوبی تعداد درختان موجود در باشگاه انقلاب ۱۹ هزار و ۳۳۷ درختان سرو شمارش شد.

وی ادامه داد: برخی از درختان این مجموعه خشک شده بودند که برای خشک شدن این درختان شکایت کردیم، دادگاه برای آن حکم برائت صادر کرد و مجدداً دادخواست تجدیدنظر حکم در ۱۹ مرداد ماه صادر شد.

علی محمد مختاری گفت: البته قبلاً نیز این مجموعه مکلف به پرداخت جریمه شده بود که درحال حاضر این موضوع از طریق قوه قضائیه و بازرسی کل کشور درحال پیگیری است و روز گذشته نماینده سازمان بازرسی در محل مجموعه انقلاب حاضر شد و درختان را بررسی و شمارش کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: