کد خبر: ۳۸۳۷۲۰
۱۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰
0
هوآوی اخیراً به‌روزرسانی جدید سیستم عامل HarmonyOS ۲.۱.۰.۳۹۹ را برای دو ساعت هوشمند هوآوی Watch GT ۳ و GT Runner منتشر کرده است. این بروزرسانی ویژگی‌های جالبی را ارائه می‌دهد. به عنوان مثال یک عملکرد کلید ماشین جدید به این نرم افزار اضافه شده است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن قفل درب خودرو را باز کنند و یا حتی خودرو را از راه دور کنترل کنند.
ساعت هوشمند هواوی را به روز کنید تا شگفت‌زده شوید
هوآوی اخیراً به‌روزرسانی جدید سیستم عامل HarmonyOS ۲.۱.۰.۳۹۹ را برای دو ساعت هوشمند هوآوی Watch GT ۳ و GT Runner منتشر کرده است.

این بروزرسانی ویژگی‌های جالبی را ارائه می‌دهد. به عنوان مثال یک عملکرد کلید ماشین جدید به این نرم افزار اضافه شده است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن قفل درب خودرو را باز کنند و یا حتی خودرو را از راه دور کنترل کنند.

این سیستم عامل همچنین کلید درب اتاق، دقت مسافت شنا و تشخیص ژست شنا را نیز ارائه می‌دهد. عملکرد کلید ماشین فقط با خودرو AITO M۵ شرکت هوآوی سازگار است. کاربران این امکان را دارند تا با استفاده از ساعت هوشمند هوآوی، خودروی خود را از راه دور کنترل کنند و تنها با استفاده از یک ضربه بر روی کلید خودروی BYD NFC قفل درب خودرو را باز کنند.

کاربران می‌توانند از ساعت هوشمند خود برای باز کردن درب اتاق نیز استفاده کنید. آن‌ها می‌توانند به سادگی قفل درب را با استفاده از ساعت هوشمند خود لمس کنند. در حال حاضر، تنها قفل درب هوشمند هوآوی با این ویژگی سازگار است. این بروزرسانی بهینه سازی‌های خاصی را نیز به همراه دارد. به عنوان مثال کاربران اکنون می‌توانند چندین دوره زمانی را در حالت Do not disturb تنظیم کنند و یک دوره دویدن سفارشی یا برنامه دویدن هوشمند را با چرخاندن تاج و فشار دادن دکمه ترکیبی پایین اجرا کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: