کد خبر: ۳۸۴۰۶۴
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
0
ضمانت نامه‌های صادره بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۰ با افزایش ۹۰ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۹ به حدود ۸۳ هزار میلیارد ریال رسید.
ضمانت نامه‌های صادره بانک توسعه تعاون به ۸۳ هزار میلیارد ریال رسید
بررسی صورت‌های مالی بانک توسعه تعاون نشان می‌دهد اعتبار اسنادی با رشد چشم گیر ۲۶۶ درصدی در سال ۱۴۰۰ در مقایسه با سال پیش از آن به ۲۳ هزار میلیارد ریال رسید.
نسبت مطالبات معوق به کل تسهیلات به عنوان یکی از شاخص‌های بررسی عملکرد در نظام بانکی است. بانک توسعه تعاون یکی از موفق‌ترین بانک‌ها در نظام بانکی ایران دراین شاخص بوده است. نسبت تسهیلات غیرجاری (NPL) در بانک توسعه تعاون با کاهش ۴/۴ همراه بوده است که یکی از پایین‌ترین نسبت‌ها در بین بانک‌های کشور است.
بر اساس این گزارش، بانک توسعه تعاون به عنوان جوانترین بانک دولتی و توسعه‌ای در طول ۱۳ سال گذشته خدمات قابل توجهی به جامعه هدف خود ارائه کرده است. تعداد مشتریان بانک در سال گذشته با افزایش ۶ درصدی به ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر رسید.
بررسی صورت‌های مالی نشان می‌دهد منابع بانک با افزایش ۳۴ درصدی در مقایسه با سال ۱۳۹۹ به ۳۹۷ هزار میلیارد ریال رسیده است.
بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک توسعه‌ای بخش عمده‌ای از تسهیلات پرداختی را به تولید کشور اختصاص داده است.
حجم تسهیلات پرداختی با افزایش ۱۶ درصدی در سال ۱۴۰۰ در مقایسه با سال ۱۳۹۹ به بیش از ۲۶۳ هزار میلیارد ریال رسیده است.
۵۵ درصد از تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در سال گذشته نیزبه بخش صنعت و معدن پرداخت شده که رقم ۱۴۴ هزار میلیارد ریال را نشان می‌دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: