کد خبر: ۳۸۴۱۶۲
۱۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
0
این تفاهم نامه با هدف بهره گیری از توانمندی ها، ظرفیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی، فرهنگی، اجرایی، مشاوره‌ای و رفاهی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و سازمان منطقه آزاد کیش به امضاء رسید.
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی
آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد کیش و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری صبح پنجشنبه ۱۷ شهریور در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

مهدی کشاورز در این جلسه بر اهمیت آسیب شناسی مدیریت علمی اشاره کرد و گفت: در حوزه مدیریت علمی اقدامات زیادی انجام شده، ولی نگاه علمی وجود نداشت.

کشاورز با اشاره بر اهمیت حوزه‌های ورزشی همچون "ورزش و گردشگری، ورزش و فرهنگ، ورزش و اقتصاد، ورزش و سلامتی و ورزش و آموزش "، اظهار داشت: در جزیره کیش تعداد ۴۴ هیئت ورزشی داریم که نقش مهم خود را در حوزه ورزش ایفا نکردند و امروز با انجام پایش و برگزاری جلسات مختلف، ملکف شدند برنامه‌های "کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت"خود را در این زمینه ارائه دهند.

وی اندیشیدن به بحث قهرمانی و نگاه همگانی به حوزه ورزش را از اهمیت ویژه‌ای برشمرد و افزود: سلامت فکری و بدنی ساکنان جزیره کیش برای سازمان مهم است و به دنبال یک طراحی صحیح هستیم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، خاطر نشان کرد: اگر طراحی صحیح در این حوزه اجرا نشود کار‌ها در قالب"شعاری، نمایشی و کتابخانه ای" نمود پیدا می‌کند.

مهدی کشاورز، تصریح کرد: با موفقیت در اجرای طرح‌های خوب می‌توانیم یک گام به جلو برداردیم و با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود برای محقق شدن مفاد این تفاهم نامه حمایت و همکاری لازم را خواهیم داشت.

وی، بیان داشت: با ارائه برنامه مدون یک ساله؛ این اقدام مهم و ارزشمند به عنوان پایه تقویمی و زیر ساختی در جزیره کیش خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: با تلاش و کار جهادی ثابت کردیم کمتر از ظرف شش ماه ۱۰۰ درصد یک زمین هیبریدی با تعداد ۳ زمین در سطح بین المللی، ساخته می‌شود.

مهدی کشاورز با بیان این که در مرحله نخست، ایده‌های خوبی که عملیاتی شده را اجرا می‌کنیم تا مردم از ارائه خدمت مسوولانه این منطقه لذت ببرند، اظهار داشت: برای تبدیل شدن جزیره کیش به پایلوت اید‌ها و درآمد زایی گام خواهیم برداشت.

به گفته کشاورز ما نسبت به سال گذشته کمبود مسافر نداریم بلکه کمبود خرید داریم، چون قیمت تمام شده در یک سری کالا‌ها بالا است و باید این موضوع را حل کنیم.

کشاورز با بیان این که کیش یک جزیره ورزشی و نیازمند به پژوهشگاه ورزشی است، افزود: در حوزه توانمندی و دانش پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی انتظار داریم دوره‌هایی را در جزیره برگزار کنند که برخی از آن‌ها برای ما درآمد زا باشد و در نگاه پژوهشی به بخش اقتصاد ورزش به سلامت، گردشگری و .. توجه ویژه شود.

لازم به ذکر است: سعید پورزادی عضو هیئت مدیره و معاون عمرانی و زیر بنایی، رضا شجیع مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل، مرتضی رمضانی گالشی سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، زهرا سلمان رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عزیزالله فرضی پور رئیس مرکز ورزش و تفریحات سالم کیش، شهروز جهانشاهی رییس هیات اسکواش، محمد شریعت زاده معاون فناوری پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، مهرداد تاوتلی رییس هیئت دوچرخه سواری جزیره، پرویز حیدری راد رئیس اداره آموزش و پرورش کیش، حضور داشتند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: