کد خبر: ۳۸۴۳۷۸
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۹
0
مسیر پروازی شرکت تازه تاسیس آساجت توسط هواپیمای امپرائر ۱۴۵ از تهران – کیش – تهران با هدف افزایش پرواز‌ها و رونق گردشگری و اقتصادی راه اندازی می‌شود.
برقراری خط پروازی شرکت هواپیمایی آساجت به مقصد کیش
با پیگیری‌های لازم و در راستای تحقق رونق گردشگری و ارائه خدمات شایسته به گردشگران و ساکنان کیش، شرکت هواپیمایی آساجت از ۲۲ شهریور، مسیر پروازی خود را از تهران به مقصد کیش راه اندازی می‌کند.

شرکت هواپیمایی آساجت، پس از شرکت‌های هواپیمایی "کیش، ایران ایر، ایران ایرتور، زاگرس، ماهان، تابان، آسمان، آتا، قشم، کاسپین، فالی پرشیا، پارس، معراج، ساها، کارون، وارش و پویا و چابهار" به عنوان نوزدهمین شرکت هواپیمایی است که در ارائه خدمات شایسته به مسافرین از فرودگاه کیش و بالعکس فعالیت خواهد کرد.

لازم به ذکر است با پیگیری‌های مسوولان فرودگاهی؛ شرکت هواپیمایی چابهار از ۲۰ شهریور پرواز‌های خود را در مسیر پروازی کیش - تهران - کیش آغاز کرده است.

همچنین این شرکت با بهره گیری از هواپیمای MD از شنبه تا چهارشنبه هر هفته در مسیر یاد شده برای جابجایی مسافرین و گردشگران فعالیت می‌کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: