کد خبر: ۳۸۴۴۵۷
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
0
برای حفظ اطلاعات شخصی در تلفن همراه، استفاده از یک برنامه قفل کننده معتبر ضروری است.
بهترین قفل برای برنامه‌های گوشی اعلام شد
بسیاری از کاربران برای ایمن سازی تلفن‌های اندرویدی خود به برخی تنظیمات متوسل می‌شوند تا حریم خصوصی آن‌ها را تضمین کند، اما با وجود این، برنامه‌های تلفن اندرویدی کاملاً ناامن باقی مانده و باید از طریق برخی تنظیمات مختلف قفل شوند.

می‌توان برنامه‌های تلفن Android را که حاوی عکس‌ها یا داده‌های خصوصی شما هستند از طریق برخی برنامه‌های رمزگذاری محافظت کرد.

برنامه رمزگذاری AppLock می‌تواند قفل اثر انگشت را برای محافظت از تک تک برنامه‌ها و همچنین رمز عبور فعال کند. این برنامه همچنین یک پاک کننده ارائه می‌دهد که می‌تواند فضای ذخیره سازی گوشی شما را آزاد و با افزایش عمر باتری به ماندگاری بیشتر شارژ گوشی کمک کند.

این برنامه رایگان را از فروشگاه Google Play دانلود کرده و روی گوشی خود نصب کنید. برنامه را باز کنید و هنگامی که از شما خواسته شد، یک رمز عبور برای استفاده در برنامه‌های مختلف وارد کنید. مطمئن شوید که رمز عبور انتخابی با رمز عبوری که برای قفل کردن تلفن خود استفاده می‌کنید، یکسان نباشد.

به AppLock وقتی از شما خواسته شد اجازه دهید تا روی برنامه‌های دیگر باز شود؛ انجام این فرآیند باعث ایجاد قفل روی برنامه‌های شما می‌شود.

برنامه‌ای را که می‌خواهید با رمز عبوری که در AppLock ایجاد کرده‌اید قفل کنید، انتخاب کرده، سپس روی دکمه «Lock» ضربه بزنید. به شما اطلاع داده می‌شود که قفل موفقیت آمیز بوده است؛ پس از آن برنامه را یکبار باز کنید تا از قفل آن مطمئن شوید.

برای محافظت از برنامه‌هایتان، از اثر انگشت یا قفل‌های الگو یا پین استفاده کنید. AppLock همچنین فضای کمتری را در گوشی شما اشغال می‌کند و زمانی که شخصی می‌خواهد برنامه‌ای را با رمز نامعتبر باز کند، برای شما پیام هشدار ارسال خواهد کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: