September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
مدیرعامل بیمه دانا در نشست هم‌اندیشی با کارکنان و نمایندگان در شهر همدان مطرح کرد:
کد خبر: ۳۸۴۷۰۴
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
0
مدیرعامل بیمه دانا ضمن تأکید بر ضرورت هوشمندسازی فعالیت‌های بیمه‌ای، از برداشتن اولین گام بیمه‌گری هوشمند طی آینده نزدیک در این شرکت، از طریق راه‌اندازی اپلیکیشن داناپ خبر داد.
اولین گام بیمه‌گری هوشمند توسط بیمه دانا با راه‌اندازی اپلیکیشن داناپ
دکتر رضا جعفری در نشست هم‌اندیشی با کارکنان و نمایندگان بیمه دانا در استان همدان، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی (ع) با ارائه رویکردی تحلیلی و کارشناسانه به مرور وضعیت عملکرد گذشته و بررسی شرایط کنونی شرکت بیمه دانا پرداخت و اظهار داشت: مدیر موفق در عصر جدید، مدیری است که اختیارات خود را به دیگران تفویض و موضوع تقسیم کار را به بهترین نحو ممکن پیاده‌سازی و اجرا کند.

مدیرعامل بیمه دانا در این نشست، ضمن تأکید بر ضرورت هوشمندسازی فعالیت‌های بیمه‌ای، از برداشتن اولین گام بیمه‌گری هوشمند از طریق راه‌اندازی اپلیکیشن داناپ در این شرکت طی آینده نزدیک خبر داد و از مدل بیمه‌گری هوشمند به عنوان جدیدترین و مدرن‌ترین چارچوب مرسوم در دنیای امروز یاد کرد و افزود: تا پایان سال ۱۴۰۲ همه فعالیت‌های بیمه‌ای به ویژه پرداخت خسارت‌ها در کسری از ثانیه و به صورت هوشمند انجام خواهد شد.

ایشان در سخنان خود بر لزوم به کارگیری و جذب نیرو‌های جوان، متخصص و توانمند تأکید کرد و گفت: در بحث سیاست‌های مرتبط با سرمایه انسانی نیز، برنامه‌هایی در دستور کار شرکت قرار دارد.

دکتر جعفری در این نشست با اشاره به بحث تقویت سرمایه‌گذاری‌ها به عنوان یکی از مهمترین راهبرد‌های پنج‌گانه، عنوان کرد: میزان سرمایه‌گذاری‌های شرکت تا پایان سال از مرز پنج هزار میلیارد تومان خواهد گذشت.

مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به قرارداد بیمه دانا با وزارت آموزش و پرورش و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، معلمان و فرهنگیان را مهندسان سرمایه انسانی دانست و ضمن تأکید بر لزوم احترام به این قشر، بیان کرد: در دنیا بیشترین احترام و ارزش متعلق به جامعه معلمان و فرهنگیان است، بنابراین خدمت‌رسانی به آنان برای شرکت بیمه دانا هم فرصت و هم موفقیتی ارزشمند به شمار می‌رود.

وی در ادامه با اشاره به قرارداد بیمه دانا و اتحادیه کامیونداران نیز عنوان کرد: بیش از یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از کامیونداران کشور تحت پوشش خدمات بیمه درمان تکمیلی و عمر و حوادث گروهی این شرکت قرار گرفته‌اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: