سر خط خبر ها
کد خبر: ۳۸۴۹۲۳
۳۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
0
شرکت سهامی بیمه ایران در ابتکاری ناب و کم نظیر «طرح تدوین پایان نامه بازنشستگی» را با هدف مستند سازی سرمایه‌های فکری کارکنان به شیوه‌ای نظام مند، به اجرا می‌گذارد.
تدوین پایان نامه بازنشستگی؛ ابتکار ناب بیمه ایران برای انتقال دانش تجربی – خدمتی به آینده سازان
بنا به بخشنامه اداره کل امور منابع انسانی، به منظور هم افزایی سازمانی، فراهم آوردن بستر‌های مناسب برای ایجاد و توسعه شبکه‌های دانش و نگهداشت حافظه‌های سازمانی به عنوان دارایی‌های ارزشمند شرکت، غنی سازی تجربیات و دانش ضمنی کارکنان و در راستای انجام فرآیند‌های جانشین پروری به روش علمی طرح تدوین پایان نامه بازنشستگی در بیمه ایران به اجرا گذاشته می‌شود.

همراه این بخشنامه که به مدیران کل ستادی و استانی، مدیران و روسای شعب سراسر کشور ابلاغ شده است، فایل الکترونیکی مستند سازی تجارب خدمتی کارکنانی که در طول سال به افتخار بازنشستگی نائل می شوند نیز ارسال و تاکید شده است، ترتیبی اتخاذ شود تا فرآیند مرتبط، به منظور مستند سازی سرمایه‌های فکری کارکنان و استفاده موثر از تجارب و دانش ضمنی همکاران به شیوه‌ای نظام‌مند به کارکنانی که از تاریخ بخشنامه در آستانه بازنشستگی و یا خروج از خدمت هستند، ابلاغ و اجرایی شود.

‌بر اساس این بخشنامه، فرم الکترونیکی مستند سازی تجارب خدمتی در صورت تمایل در اختیار کارکنانی که نزدیک شش (۶) ماه از سابقه خدمتی آن‌ها باقی مانده یا در ابتدای سال منتهی به بازنشستگی می‌باشند، قرار می‌گیرد.

‌همکار مربوطه می‌تواند تجارب خود را در قالب تعریف شده تهیه و از طریق لوح فشرده (CD)‌/ فلش‌/ اتوماسیون اداری همراه با اعلام نظر اداره کل استان مربوطه در اختیار دبیرخانه کمیته ارزیابی در اداره کل منابع انسانی قرار دهد. شایان ذکر است در آینده پس از تهیه بانک اطلاعات پایان نامه‌ها در سامانه رفاهی کارکنان شرکت، ارسال فایل و اطلاعات مربوطه از طریق بارگزاری در سامانه صورت می‌پذیرد.

شایان ذکر است نتایج پس از فرآیند داوری در قالب چهارسطح توسط کمیته ارزیابی تعیین می شود و کمک هزینه متناسب با هر سطح (رتبه) به شرح زیر به همکار مربوطه تخصیص می‌یابد.

۱ – رتبه عالی: حداکثر میزان پاداش (انتقال تجربه و دانش) معادل ۱۰۰ میلیون ریال؛

۲ – رتبه خوب: حداکثر میزان پاداش معادل ۷۰ میلیون ریال؛

۳ – رتبه متوسط: حداکثر میزان پاداش (انتقال تجربه و دانش)‌معادل ۵۰ میلیون ریال؛

بدون رتبه: اهدای تقدیر نامه (بدون تخصیص پاداش).

‌اداره کل منابع انسانی پایان نامه تجربی تایید شده را به منظور تبدیل دانش ضمنی همکار مربوطه (دانشی که در هیچ پایگاه داده‌ای ثبت نشده) به دانش آشکار (دانش قابل انتقال) پس از تکمیل مطابق فرمت پیوست این بخشنامه، تصویب کمیته داوری و تائید مراجع ذیصلاح شرکت به اداره کل آموزش و پژوهش ارسال می‌نماید.

‌اداره کل آموزش و پژوهش پایان نامه‌های تایید شده را در قالب یک مجموعه مجلد به عنوان اثری ماندگار و ارزشمند آماده و به خانه فرهنگ شرکت ارائه خواهد کرد، همچنین فایل الکترونیکی آن نیز جهت استفاده و بهره برداری همکاران در پورتال داخلی شرکت و متناسب با موضوع پایان نامه به واحد‌های شرکت ارسال می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: