کد خبر: ۳۸۴۹۵۸
۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
0
با رفتن محمد بنا از تیم ملی کشتی فرنگی، نفرات پشت خط مانده بار دیگر امیدوار شدند تا با برگزاری رقابت انتخابی شانس ملی پوش شدن را داشته باشند.
انگیزه دوباره فرنگی کاران پشت خط مانده برای ملی پوش شدن
بسیاری از مدعیان کشتی فرنگی بر این باورند که قربانی نگاه متفاوت محمد بنا شدند چراکه آقای خاص هیچگاه اعتقاد چندانی به انتخابی نداشت و از نظر او انتصاب با روش فنی خودش تنها راه ملی پوش شدن بود.

در همین راستا بسیاری از کشتی گیرانی که پس از دست و پا کردن اسم و رسم، خود را در قواره تیم ملی می‌دیدند، چون مورد نظر آقای خاص نبودند خیلی زود محو و ناپدید می‌شدند، اما حالا این نفرات پشت خط مانده و مغضوب با تغییرات اخیر در رأس امور کشتی فرنگی امید فراوانی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی خواهند داشت.

درست است روش انتصابی برخی اوقات با نتایج درخشان و عملکرد رضایت بخش فرنگی کاران در مسابقات مهم نیز همراه بوده، اما این روش باعث از بین رفتن نسل جوانی شد که می‌توانست هم اکنون جانشین بزرگان کشتی فرنگی باشد، اتفاقی که به دلیل نگاه خاص آقای خاص رخ نداد و امروز باید حسرت روز‌های گذشته را بخوریم.

حال با توجه به تجربه نا موفق در کشتی فرنگی، حسن رنگرز سرمربی جدید تیم ملی باید نگاه ویژه‌ای به فرآیند انتخابی داشته باشد تا روی تشک مسابقه و در مبارزه مستقیم حق به حق دار برسد.

بعد از ناکامی تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت‌های جهانی ۲۰۲۲، محمد بنا از سمت خود کناره گیری کرد و علیرضا دبیر بلافاصله پس از بازگشت از مسابقات جهانی، طی حکمی حسن رنگرز عنواندار کشتی جهان را به عنوان سرمربی تیم ملی منصوب کرد.

در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی سال ۲۰۲۲ جهان که در شهر بلگراد صربستان برگزار شد تیم‌های ترکیه، آذربایجان و صربستان به ترتیب با ۱۲۵، ۱۱۸ و ۱۱۰ امتیاز اول تا سوم شدند و تیم ایران نیز با ۸۱ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: