کد خبر: ۳۸۵۱۴۰
۰۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
0
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) از جمع‌آوری ۱۶ میلیارد تومان صدقه در ۴ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: از این میزان ۵۰ درصد مربوط به صندوق‌های صدقات خانگی و ۵۰ درصد صندوق‌های معابر است.
جمع‌آوری ۱۶ میلیارد تومان صدقه در ۴ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۱
حبیب‌اله آسوده در رابطه با تعداد صندوق‌های صدقات در سطح معابر و خیابان‌ها اظهار کرد: ۵ میلیون صندوق صدقات خانگی و حدود ۲۸۳ هزار صندوق صدقات در معابر و خیابان‌ها و اماکن وجود دارد.

وی تصریح کرد: در این زمینه در ۴ ماه ابتدایی سال ۱۴۰۱، ۱۶ میلیارد تومان از این محل‌ها جمع‌آوری شده است که از این میزان ۵۰ درصد مربوط به صندوق‌های صدقات خانگی و ۵۰ درصد صندوق‌های معابر است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی در شرایط اقتصادی فعلی نه‌تن‌ها کاهش پیدا نکرده است، بلکه افزایش داشته است، گفت: اعتماد مردم نسبت به مجموعه امداد در حال حاضر افزایش یافته است و شاهد کمک‌های قابل توجه نیکوکاران هستیم.

وی همچنین با اشاره به پایان یافتن پویش اطعام و احسان حسینی افزود: در بازه زمانی از اجرای پویش اطعام حسینی از ابتدای محرم میلیون پرس غذا توزیع شده است؛ علاوه بر اینکه چندین هزار بسته معیشتی در مناطق صعب‌العبور در اختیار نیازمندان و مددجویان کمیته امداد قرار گرفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: