کد خبر: ۳۸۵۲۴۵
۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
0
جلسه ارزیابی “پنجمین دوره جایزه بین المللی مدیریت دانشی” با حضور مدیرعامل، معاونین مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت و تیم ارزیابی جایزه در تاریخ ۲۳ شهریور ماه ۱۴۰۱ در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
جلسه ارزیابی پنجمین دوره جایزه بین المللی مدیریت دانشی بیمه پاسارگاد برگزار شد
انجمن مدیریت ایران هرساله با هدف ارتقای دانش مدیران از طریق ارائه پژوهش‌های نوآورانه دانشی، ارتقای عملکرد سازمانی در حوزه مدیریت دانشی، تعامل و گفتگو در زمینه آخرین یافته‌های حاکمیت و نوآوری در سازمان دانشی و همچنین با توجه به ضرورت و اهمیت استقرار و بهبود فرآیند‌های مدیریت دانشی و استفاده بهینه از دست آورد‌های آن جهت افزایش توانایی سرمایه‌های انسانی اقدام به برگزاری جایزه مدیریت دانشی می­ نماید.

مدیریت سرمایه انسانی و آموزش شرکت بیمه پاسارگاد به منظور بهبود روند ارزیابی در فرآیند جایزه، اقدام به حضور در دوره آموزشی” اظهارنامه نویسی براساس مدل مدیریت دانشی KM۴D ” بر مبنای منطق RADAR با حضور جمعی از کارشناسان و نمایندگان دانشی شرکت نمود. هدف از حضور در این دوره‌ها آشنایی با مفاهیم و مدل‌های اصلی مدیریت دانشی، ارتقای مهارت‌های طراحی و تدوین مدیریت دانشی، کسب تجارب جدید از طریق کارگاه‌های اجرائی و همچنین آشنایی با روش‌ها، اصول و مهارت‌های مورد نیاز تدوین اظهارنامه جایزه بین‌المللی مدیریت دانشی می‌باشد.

جهت حضور در این جایزه، مدیریت سرمایه انسانی و آموزش پس از گذراندن دوره‌های تخصصی و با همکاری سایر مدیریت‌ها کلیه اقدامات دانشی صورت گرفته طی یک سال گذشته سازمان را در قالب اظهارنامه‌ای مشتمل بر پاسخ سئوالات و مستندات تهیه و تنظیم نمود.

پس از ارائه اظهارنامه و بررسی اولیه آن، جلسه ارزیابی با حضور تیم ارزیابی جایزه و همچنین جناب آقایان معصوم ضمیری مدیرعامل، حمید احمدزاده عضو هیئت مدیره و سرپرست معاونت توسعه بازار، حبیب میرزایی معاون طرح، توسعه و فناوری اطلاعات، خانم آزاده حیدری مدیر سرمایه انسانی و آموزش و با مشارکت جمعی از مدیران شرکت بیمه پاسارگاد جهت ارائه توضیحات تکمیلی به صورت حضوری برگزار شد.

در این جلسه پس از بررسی شواهد و مستندات مورد نیاز و مرور تجارب پیشین، پرسش و پاسخ‌هایی در راستای بهبود روند ارزیابی از سوی ارزیابان ارشد صورت پذیرفت. همچنین در انتهای جلسه گزارش بازخورد این ارزیابی در قالب بیان نقاط قوت و قابل بهبود جهت خلق ارزش، بهبود فرایند‌ها در حوزه مدیریت صحیح دانشی به عنوان مزیت رقابتی شرکت در صنعت بیمه ارائه شد.

گفتنی است نتیجه نهایی ارزیابی به صورت رسمی از طریق دبیرخانه جایزه اعلام می‌گردد و برنامه تقدیر از شرکت‌های متقاضی همزمان با کنفرانس مدیریت دانشی با رویکرد حاکمیت نوآوری با همکاری انجمن مدیریت دانش اتریش و دانشگاه خاتم ۲۰ مهرماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

همچنین در دوره پیشین این جایزه، گواهینامه سه ستاره به بیمه پاسارگاد به پاس توجه جدی مدیریت به این حوزه و ماهیت مأموریت و عملکرد این شرکت اهدا شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: