کد خبر: ۳۸۵۲۷۵
۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
0
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار گفت: پیشنهاد شده تا میادین میوه و تره بار جدید با استفاده از معمارى ایرانى و اسلامى طراحی شود.
استفاده از معماری ایرانی اسلامی در میادین میوه تره بار/ کمبود اقلام در بازار نداریم
ایوب فصاحت، مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در توضیح تذکر یکی از اعضای شورا درباره خالی بودن قفسه‌های میادین، اظهار کرد: بطور کلی ما توزیع کننده هستیم و تولید مربوط به وزارت جهادکشاورزی است. در بازار به هیچ وجه کمبود اقلام نداریم و تمام تلاش ما این است که افزایش قیمت نداشته باشیم، زیرا تعدادی از فعالان بازار به دنبال افزایش قیمت برخی اقلام در میادین بودند.

وی افزود: ایام اربعین هم برخی‌ها تقاضا داشتند که قیمت اقلام افزایش یابد، اما ما با ایجاد مرکز خرید مستقیم از افزایش قیمت جلوگیری کردیم و حتی بعضی محصولات ما از لحاظ قیمتی، روند کاهشى هم داشت.

فصاحت با اشاره به ساخت میادین میوه و تره بار جدید و استفاده از معمارى ایرانى و اسلامى بیان کرد: الگو گرفتن از طراحى‌های ایرانى و اسلامى بسیار کار پسندیده‌ای است و ما هم استقبال می‌کنیم، حتی پیشنهاد دادیم که همکاران ما به دانشکده‌های فنی اعلام کنند تا اگر طراحى و الگوى خاصی مدنظر دارند به ما اعلام کنند حتی حاضر هستیم الگو پیشنهادى این افراد را خریدارى کنیم.

پیشتر مهدی پیرهادی عضو شورای شهر تهران گفته بود که شهروندان بعد از مراجعه به میادین میوه و تره بار با کمبود برخی میوه‌ها و قفسه‌های خالی مواجه می‌شوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: