کد خبر: ۳۸۵۳۳۵
۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
0
برنامه «کام شیرین» با محوریت روابط زوجین و داشتن یک رابطه مستحکم خانوادگی از امشب شنبه ۹ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

«کام شیرین» از امشب روی آنتن می‌رود

برنامه «کام شیرین» با محوریت روابط زوجین وداشتن یک رابطه مستحکم خانوادگی از امشب شنبه ۹ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

در این سلسله برنامه‌ها اهمیت روابط زوجین و آموزش مهارت‌های توسعه فردی و زندگی زناشویی مورد توجه قرار دارد. حال خوب اتفاقی نیست یکی از بخش‌های این برنامه است که درباره ضرورت ایجاد حال خوب در روابط بین زوجین گفتگو می‌شود. سیدعلی‌رضا مرتضوی کارشناس این بخش است.

همچنین شیرینی زندگی با حضور هاجر سجاد عنوان یکی دیگر از بخش‌های این برنامه است که در آن از دیدگاه کودکان به مسائل و مشکلات بزرگتر‌ها نگاه شده و تاثیر این مسائل در زندگی کودکان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این برنامه با اجرای ثریا بناکار و کارشناسی رضا ناظری روانشناس روانه آنتن می‌شود که در هر قسمت حول موضوع برنامه با حضار داخل استودیو تبادل نظر می‌شود.

موضوع نخستین قسمت کام شیرین که امشب روانه آنتن می‌شود انتخاب همسر است. انتخاب عاشقانه یا عاقلانه، پیش‌نیاز‌های یک انتخاب صحیح، آشنایی قبل از ازدواج و ... از جمله سوالاتی است که در این قسمت از برنامه به آن پاسخ داده می‌شود.

برنامه کام شیرین کاریست از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی مرتضی یعقوبی که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود. بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۳۰ دقیقه بامداد و ۱۴:۰۰ خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: