کد خبر: ۳۸۵۴۱۰
۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۰
0
سرپرست سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با تاکید براینکه بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت ۱۰۰ قلم کالای شاخص مصرفی مردم در هفته‌های اخیر روند کاهشی داشته است، گفت: البته قیمت برخی از کالا‌ها تحت تاثیر تغییرات بین المللی است.

روند کاهشی قیمت ۱۰۰ قلم کالای مصرفی مردم

حسین فرهیدزاده، با اشاره به اینکه روزانه رصد و بازرسی‌های متعددی از ۱۰۰ قلم کالای شاخص در سطح بازار انجام می‌شود، اظهار کرد: علاوه بر بررسی‌های میدانی اگر اشکالاتی در تولید و یا شبکه توزیع برخی از کالا‌ها باشد آن را به بخش‌های مربوطه اطلاع و آن‌ها در اسرع وقت موضوع را برطرف می‌کنند به نحوی که در حال حاضر وضعیت بازار کالا‌های مصرفی مردم مناسب است.

وی با تاکید براینکه بررسی‌ها نشان می‌دهد قیمت ۱۰۰ قلم کالای شاخص مصرفی مردم در هفته‌های اخیر روند کاهشی داشته است، افزود: قیمت برخی از کالا‌ها تحت تاثیر تغییرات بین المللی است، اما در این بخش نیز ما اقدامات لازم را انجام می‌دهیم تا بازار شاهد افزایش قیمتی نباشد.

سرپرست سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تصریح کرد: در بخش روغن موتور بازار شاهد نوسانات قیمتی است که با اقدامات انجام شده از سوی بخش‌های مربوطه روند کاهشی قیمت‌ها در بخش روغن موتور نیز به وجود آمده است.

وی به بازار لوازم التحریر اشاره کرد و افزود: با وجود دو سال تعطیلی پیش بینی افزایش قیمت‌ها و نوسان قیمت در بازار لوازم التحریر می‌شد که با برگزاری نمایشگاه‌ها و افزایش عرضه محصول قیمت‌ها افزایش نیافته و توزیع کالا نیز به صورت مناسبی انجام شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: