کد خبر: ۳۸۵۴۳۳
۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
سی و پنجمین تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان با پوشش بیمه تعاون در حال برگزاری است.

تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان، تحت پوشش بیمه تعاون

سی و پنجمین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان پس از ۲ سال وقفه با حضور هشت تیم خارجی و سه تیم داخلی به میزبانی سه استان آذربایجان‌غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل در پنج مرحله به مسافت کلی ۷۶۴ کیلومتر و با پوشش بیمه تعاون، در حال برگزاری است.

این تور یکی از طولانی‌ترین تور دوچرخه سواری کشور و قدیمی‌ترین تور قاره آسیا به شمار می‌رود که در سه استان آذربایجان‌غربی، اردبیل، آذربایجان‌شرقی زیر نظر فدراسیون دوچرخه سواری برگزار می‌شود.

این تور برای اولین بار در سال ۱۳۶۵ با حضور تیم‌های داخلی برگزار و از آن سال تاکنون به طور مستمر برگزار شده، اما طی سال‌های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد و طی امسال باتوجه به فروکش کردن ویروس برگزار می‌شود.

گفتنی است که ۱۱۰ ورزشکار دراین تور حضور خواهند داشت که ۹۰ ورزشکار این تور از کشور‌های خارجی، مانند آلمان، بلژیک، مالزی، اندونزی، آفریقای جنوبی، عراق، تایلند، لیتوانی، مراکش و مابقی از تیم‌های داخلی آذربایجان‌شرقی، دانشگاه آزاد اسلامی و مشهد هستند.

شایان ذکر است که شرکت بیمه تعاون همواره توجه ویژه‌ای به ورزش داشته و تاکنون در رشته‌های گوناگون نیز اقدامات حمایتی داشته است. در همین خصوص، لازم به ذکر است که در اسفند ۱۴۰۰، مهرداد عباسی، نماینده شعبه کردستان بیمه تعاون به عنوان سرپرست هیأت دوچرخه سواری شهرستان سنندج انتخاب شده است.

همچنین، یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون در دیدار اخیر خود با رییس انجمن ورزش شرکت‌های ایران اعلام کرد: این شرکت آمادگی ارائه بیمه ویژه به بازیکنان حرفه‌ای را همچون طرح‌های بیمه‌ای کشور‌های اروپایی برای بازیکنان حرفه‌ای دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: