کد خبر: ۳۸۵۴۹۹
۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
0
مراسم معارفه حسن کاظمی سرپرست معاونت منابع انسانی و سید جعفر میرزاده موسوی سرپرست اداره کل سرمایه انسانی با حضور مدیر عامل،اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک، برگزار شد.

مراسم معارفه سرپرست معاونت منابع انسانی و سرپرست اداره کل سرمایه انسانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا فرزین در این مراسم با تقدیر از خدمات فرهاد معقول و محمد رضایی معاون سابق منابع انسانی و رئیس سابق اداره کل سرمایه انسانی، گفت:نیروی انسانی نقش مهمی در ارتقای جایگاه یک سازمان دارد، از این رو فراهم کردن زمینه رشد کارکنان می‌تواند تاثیر مهمی در رسیدن بانک ملی ایران به اهداف تعیین شده داشته باشد.
وی افزود: با توجه به توانمندی‌های حسن کاظمی و سید جعفر میرزاده موسوی و تجاربی که در دوران کاری خود اندوخته اند، امیدوارم شاهد تحول مهمی در بخش نیروی انسانی باشیم.
حسن کاظمی سرپرست معاونت منابع انسانی نیز در این مراسم اظهار امیدواری کرد تا در دوران فعالیت خود بتواند با تکیه بر توانمندی‌های کارکنان بانک ملی ایران و بهره گیری از دانش و تجربه آن‌ها و با تلاش خستگی ناپذیر، زمینه‌های رشد و تعالی نیروی انسانی فراهم شود.
وی افزود:با وجود اهمیت مسائل معیشتی، اما انتظارات نیروی انسانی، صرفا مالی نیست و باید با درک درست نیاز‌های کارکنان، زمینه رضایتمندی آن‌ها فراهم شود.
سید جعفر میرزاده موسوی سرپرست اداره کل سرمایه انسانی نیز در این مراسم گفت:بانک ملی ایران از گنجینه بزرگ نیروی انسانی برخوردار است و استفاده از این ظرفیت عظیم می‌تواند منجر به تعالی و بهبود عملکرد بانک شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: