کد خبر: ۳۸۵۷۹۳
۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
0
معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات بانکی را به صورت ویژه و مستمر پیگیری می‌کنیم، گفت: به عنوان بانکی نوآور در شبکه بانکی کشور، هم اکنون کاربردی‌ترین خدمات بانکی را به واسطه "همراه شهر پلاس" به مشتریان ارائه می‌دهیم.

ارائه تسهیلات خرد به شهروندان بدون حضور در شعب بانک شهر ممکن می‌شود

حسام حبیب اله با اشاره به برگزاری همایش هلدینگ‌های فناوری اطلاعات بانک‌های دولتی و خصوصی که به میزبانی بانک شهر و با حضور دکتر محرمیان معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی برگزار شد؛ گفت: امروز خدمت رسانی بر پایه فناوری اطلاعات خواست مشتریان شبکه بانکی است.

حبیب اله با بیان اینکه در این همایش تبیین نقش فناوری‌های نوین در پیشبرد اهداف بانکداری نوین و خدمات رسانی به هموطنان پرداخته شد، تصریح کرد: رفع دغدغه‌های مشترک و کمک به ارتقاء سطح همکاری‌ها با هدف خدمت رسانی بهتر به شهروندان مورد تاکید هلدینگ‌های فناوری اطلاعات بانک‌های دولتی و خصوصی است.

وی با تاکید بر اینکه معتقدیم خدمات رسانی هلدینگ‌های فناوری به بانک‌ها نیز می‌بایست ارتقا یابد، تاکید کرد: همچنین باید از ظرفیت‌های این هلدینگ‌ها در به سرانجام رساندن ابرپروژه‌های حوزه فناوری اطلاعات، همانند:”شهرهوشمند” که بانک شهر قدم‌های مهم و تاثیرگذاری را در تحقق آن برداشته است؛ استفاده کرد.

معاون فناوری اطلاعات بانک شهر در ادامه به پیشرفت‌های روزافزون و توسعه خدمات فناورانه خدمات این بانک اشاره کرد و گفت: معتقدیم بانکداری و ارائه خدمات بدون توجه به حوزه فناوری اطلاعات محکوم به شکست است؛ برهمین اساس توسعه محصولات در این حوزه را به صورت جدی در دستور کار قرار داده ایم.

حبیب اله با بیان اینکه “همراه شهر پلاس” با طراحی کاربر پسند و بهره‌گرفتن از انتظارات و سلیقه‌های متفاوت مشتریان شبکه بانکی طراحی و ارائه شده است، تصریح کرد: مشتریان با افتتاح حساب به کمک این نرم افزار و عدم حضور در شعب بانک شهر؛ می‌توانند از کاربردی‌ترین خدمات بانکی در تمامی ساعات شبانه روز بهره‌مند شوند.

معاون فناوری اطلاعات بانک شهر با بیان اینکه ارائه تسهیلات خرد به شهروندان بدون حضور در شعب این بانک در آینده نزدیک ممکن خواهد شد، خاطرنشان کرد: محیط امن و ساده، چابکی و سرعت عمل بالا، تنوع و کیفیت بالای خدمات ارائه شده در این نرم افزار؛ باعث محبوبیت بیش از پیش و تمایز آن با سایر نرم افزار‌های بانکی شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: