کد خبر: ۳۸۵۸۲۵
۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
0
شرکت بیمه اتکایی ایران‌معین، با نام و مأموریت جدید در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی حضور یافت.

بیمه اتکایی ایران‌معین با نقشی نو در کیش اینوکس ۲۰۲۲

این شرکت که پیش از این عنواندار راهبر بازار بیمه مناطق آزاد کشور بود این‌بار به عنوان بزرگترین شرکت بیمه اتکایی داخلی از لحاظ سرمایه، در این رویداد مشارکت دارد.

طی این اتفاق مهم اقتصادی، بیمه اتکایی ایران‌معین ضمن تعامل با سایر شرکت‌های حاضر در رخداد بزرگ کیش اینوکس ۲۰۲۲، با حضوری فعال در فضای نمایشگاهی و برپایی غرفه به معرفی خدمت جدید خود، بیمه تخصصی اتکایی خواهد پرداخت.

گفتنی است؛ این نمایشگاه که ۲۵ تا ۲۸ مهرماه در جزیره کیش برگزار می‌شود، فرصت تازه‌ای برای بازنگری اقدامات انجام شده و ترسیم چشم انداز‌های نو در حوزه اقتصاد است که انتظار می‌رود منجر به گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی میان اضلاع اقتصاد کشور اعم از ارکان بازار سرمایه، بانک‌ها، بیمه‌ها و دیگر مشارکت‌کنندگان شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: