کد خبر: ۳۸۵۸۵۶
۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۲
0
طی تفاهم نامه بین بانک توسعه تعاون و اتحادیه تعاونی‌های سواری کرایه بین شهری فرآیند واگذاری ۲۵۰۰ خودرو سورن جهت نوسازی ناوگان بین شهری صورت می‌پذیرد.

بانک توسعه تعاون و اتحادیه تعاونی‌های سواری کرایه بین شهری تفاهم نامه همکاری امضاء کردند

مهدی مسکنی معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه میان شرکت ایران خودرو و اتحادیه تعاونی‌های سواری کرایه بین شهری اظهار داشت: رانندگان از اقشار پر تلاش هستند که تسهیل فعالیت آنان بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: مجموعه نهاد‌های حاضر در بخش تعاون همواره در پی تسهیل فعالیت اتحادیه تعاونی‌های سواری کرایه بین شهری بوده‌اند که این اتحادیه نیز طی بیش از ۲۰ سال فعالیت از فعال‌ترین اتحادیه‌ها در بخش تعاون بوده است و پیگیری مسائل و رعایت حقوق شرکت‌ها و اعضای زیرمجموعه این اتحادیه بسیار مهم است.

مسکنی تاکید کرد: بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون به عنوان دو نهاد توسعه‌ای می‌توانند در پیشبرد مناسبات اقتصادی میان تعاونگران و فعالین حاضر در اتحادیه‌های تخصصی حمل و نقل مؤثر واقع شوند.

وی تصریح کرد: در نتیجه این تفاهم‌نامه، فرآیند و مراحل واگذاری ۲۵۰۰ خودرو سورن جهت نوسازی ناوگان از طریق اتحادیه تعاونی‌های سواری کرایه بین شهری صورت می‌پذیرد و هدفگذاری بر این است این مهم تا دهه فجر اجرایی گردد.

محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون در حاشیه این جلسه گفت: بخش حمل و نقل کشور از راهبردی‌ترین جایگاه جهت پیشرفت و ارتقای بخش صنعت، معدن و کشاورزی کشور برخوردار است و بخش تعاون نیز سهم بزرگی را در حوزه حمل و نقل بار و مسافر درون شهری و برون شهری دارا می‌باشد.

وی افزود: تعاونگران بخش حمل و نقل کشور از مشتریان قدیمی و خوشنام بانک توسعه تعاون و سابقاً صندوق تعاون کشور محسوب می‌شوند و بانک توسعه تعاون در واگذاری ۲۵۰۰ خودرو سورن جهت نوسازی ناوگان از طریق اتحادیه تعاونی‌های سواری کرایه بین شهری نیز عهده‌دار پشتیبانی خدمات بانکی و مراحل پرداخت و انتقال وجوه است.

در این جلسه حمید رضا شهرکی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مهدی داداشی زین‌الدین نایب رییس هیات مدیره ایران خودرو، رحمت اله حاجی محمد علی، اتحادیه تعاونی‌های سواری کرایه بین شهری، محمد شفیعی نژاد به عنوان معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو مطالب مهمی را در خصوص مراحل اجرایی واگذاری مطرح نمودند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: