April 2024 23 / سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۳۸۵۹۱۲
۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
شرکت بیمه نوین با درنظر داشتن نیاز افراد در دوران بازنشستگی و فراغت از کار، محصول تازه خود در حوزه بیمه‌های زندگی را تحت عنوان «بیمه نامه مستمری» روانه بازار کرد.

بیمه نامه مستمری نوین راهی بازار شد

این محصول با رویکرد نیاز مشتریان به امنیت مالی در دوران بازنشستگی طراحی شده است و بر همین اساس افراد می‌توانند بر اساس حق بیمه انتخابی و تنها با یک‌بار پرداخت، بلافاصله مبالغ منظمی را به صورت مستمری دریافت کنند.

«بیمه‌نامه مستمری» بیمه نوین محصولی است که بر اساس آن شرکت بیمه متعهد می‌شود در ازای پرداخت حق بیمه توسط مشتری در ابتدای قرارداد، مبالغ منظمی را به عنوان مستمری به دارنده بیمه‌نامه به دو صورت بازه زمانی مشخص و مادام العمر پرداخت کند.

اختصاص سود علی‌الحساب تضمینی و نیز سود مشارکت در منافع به اندوخته بیمه‌نامه در پایان هر سال از ویژگی‌های اصلی این بیمه‌نامه است که موجب می‌شود افراد از حفظ ارزش پول خود در طی مدت بیمه‌نامه اطمینان حاصل کنند.

همچنین «بیمه‌نامه مستمری» بیمه نوین برای بیمه شدگان دارای حداقل ۳۵ سال و حداکثر ۸۰ سال تمام صادر می‌شود و دارندگان این بیمه‌نامه می‌توانند مبلغ مستمری را، بر اساس انتخاب خودشان در بازه‌های زمانی ماهانه، سه ماه، شش ماهه و یا سالانه دریافت کنند.

از دیگر ویژگی‌های «بیمه‌نامه مستمری»؛ امکان ارائه پوشش خطر فوت به هر علت با سرمایه انتخابی بیمه‌گذار، پوشش خطر فوت ناشی از حادثه بیمه شده و نیز امکان دریافت وام از اندوخته بیمه‌نامه است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تهیه این بیمه‌نامه می‌توانند به شعب و نمایندگی‌های بیمه نوین در سراسر کشور و یا سامانه تخصصی بیمه‌های زندگی این شرکت به آدرس life.novininsurance.com مراجعه کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: