کد خبر: ۳۸۵۹۳۱
۲۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۱
0
بانک رفاه کارگران در شهریور ماه سال جاری بیش از ۷,۱۰۱ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.

توسط بانک رفاه کارگران صورت گرفتپرداخت بیش از ۷,۱۰۱ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در شهریور سال جاری

به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن، بانک رفاه کارگران در شهریور ماه سال جاری در مجموع ۵،۱۷۵ فقره تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ بیش از ۷،۱۰۱ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

براساس این گزارش و بر مبنای اطلاعات استخراج شده از سامانه ازدواج بانک مرکزی، تعداد ۱۶،۵۸۵ متقاضی نیز تا پایان روز یکشنبه ۱۷ مهر ماه سال جاری در صف دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از بانک رفاه کارگران قرار دارند.

لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه در مجموع ۲۵،۵۸۹ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ بیش از ۳۴،۹۶۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: