کد خبر: ۳۸۶۰۱۹
۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۰
0
سرزمین آفتاب تابان برنامه خود را برای میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی جهان اعلام کرد.

جدی ترین گزینه میزبانی والیبال قهرمانی جهان

فدراسیون والیبال ژاپن برنامه خود برای گرفتن میزبانی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۶ در دو بخش مردان و زنان با حضور ۳۲ را رسماً اعلام کرد.

ژاپنی‌ها درحال حاضر از جدی‌ترین گزینه‌های دریافت میزبانی این مسابقات در نهر دو بخش مردان و زنان به شمار می‌روند. شونیچی کاوای، رئیس فدراسیون ژاپن، پس از جلسه هیأت رئیسه فدراسیون جهانی که اخیراً در هلند برگزار شد، این خبر را به صورت رسمی طی یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین اعلام کرد. او همچنین به رسانه‌های کشورش گفت که ژاپن در حال بررسی برگزاری رویداد‌هایی با فیلیپین و چین است.

نکته حائز اهمیت این است که به احتمال فراوان مسابقات والیبال قهرمانی جهان در دوره آینده از ۲۴ تیم به ۳۲ تیم افزایش پیدا خواهد کرد. فدراسیون والیبال ژاپن برنامه خود برای گرفتن میزبانی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۶ در دو بخش مردان و زنان با حضور ۳۲ را رسماً اعلام کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: