کد خبر: ۳۸۶۰۵۳
۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴
0
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از نزدیک اتمام روند بازسازی و رفع کمبود مدارس کیش را بررسی میکند

وعده سازمان در بازسازی مدارس عملی شد؛ حال نوبت به رفع کمبود‌ها است

مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در راستای سیاست حضور میدانی و بررسی نحوه بازسازی‌های انجام شده و فرآیند‌های آموزش حضوری، از مدارس امیرکبیر، توحید، امام خامنه‌ای و موسسه امید کیش بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های عمرانی وآموزشی مدارس قرار گرفت.

در این بازدید فضا‌های آموزشی، سیستم‌های سرمایشی، تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و امکانات کلاس‌های درس کیش مورد بازدید قرار گرفت.

در این بازدید، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن دیدار و گفتگو با مدیران و برخی معلمان مدارس؛ در خصوص رفع کمبود‌های عنوان شده دستورات لازم را صادر و بر اصلاح سیمای دیداری مدارس و ایجاد انگیزه در دانش آموزان و فرهنگیان تاکید کرد.

کشاورز با حضور در برخی از کلاس‌های درس و دیدار صمیمانه با دانش آموزان، از نقش مهم و ارزشمند معلمان در تعلیم و تربیت و لزوم تکریم آنان سخن گفت و از دانش آموزان خواست با برنامه ریزی دقیق و مدیریت زمان تلاش نمایند تا در آباد سازی ایران زمین، نقش ارزنده ایفا نمایند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان این که مدارس جزیره کیش می‌بایست به عنوان مدارس نمونه در کشور مطرح شوند؛ خاطر نشان کرد: سیاست سازمان منطقه آزاد کیش بر اساس مسوولیت‌های محوله و در چارچوب قوانین، فراهم کردن محیط مناسب آموزشی مطابق با استاندارد‌های تحصیلی است تا امکان پیشرفت دانش آموزان کیش در تمام زمینه‌های علمی و اجتماعی در کشور فراهم شود.

کشاورز با اشاره بر اهتمام جدی به حل مشکلات آموزش و پرورش، از رییس آموزش و پرورش کیش خواست در راستای افزایش سطح کیفی آموزش در مدارس کیش برنامه ارایه کند تا با مساعدت سازمان شاهد درخشش دانش آموزان کیش در عرصه ملی باشیم.

همچنین درجریان بازدید کشاورز از "موسسه امید کیش"که درخصوص آموزش کودکان خاص فعالیت دارد؛ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش؛ دستور فراهم نمودن فضای مناسب آموزشی و تمامی امکانات و تجهیزات آموزشی و برقراری ایاب و ذهاب رایگان برای دانش آموزان این مدرسه را صادر کرد و ابراز داشت: در راستای ایفای نقش اجتماعی، رسیدگی به وضعیت کودکان خاص، وظیفه‌ای مهم و همگانی است.

پرویز حیدری راد رئیس اداره آموزش و پرورش کیش نیز بازدید و حمایت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و توجه ایشان به مقوله آموزش و پرورش را بیانگر عملگرایی سازمان در حوزه‌های مختلف جزیره و نوید بخش روز‌های درخشان برای آموزش و پرورش کیش عنوان کرد.

وی افزود: دیدار مسوولان سازمان منطقه آزاد کیش با فرهنگیان و بازدید آنان از مدارس نشان دهنده قد است و جایگاه معلم در جامعه و ارج نهادن به مقوله پرورش آینده سازان ایران زمین است.

رئیس اداره آموزش و پرورش کیش با اشاره بر ضرورت توسعه فضا‌های آموزشی جزیره، از حمایت‌های سازمان منطقه آزاد کیش در رفع نیاز‌های آموزشی این منطقه قدردانی کرد.

گفتنی است در بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از تجهیزات و فضا‌های آموزشی اداره آموزش و پرورش و مدارس جزیره، رضا شجیع مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل و برخی از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش حضور داشتند

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: