کد خبر: ۳۸۶۰۵۶
۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
0
چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور تعداد ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی همراه با ۱۵۰ سخنران شامل “اساتید دانشگاه، مسوولان نهاد‌های دولتی، نمایندگان مجلس و کارشناسان اقتصادی سازمان‌های دولتی و خصوصی” در قالب ۳۶ نشست تخصصی برگزار می‌شود.

شمارش معکوس برگزاری رویداد کیش اینوکس

با استقرار دولت سیزدهم و در راستای سیاست‌ها و رویکرد‌های جدید اقتصادی دولت، نمایشگاه "کیش اینوکس ۲۰۲۲" از ۲۵ تا ۲۸ مهر امسال با مشارکت تصمیم سازان، دست اندرکاران، فعالان بازار‌های مالی، بازار سرمایه و سایر ذینفعان و علاقمندان در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی کیش برگزار می‌شود.

با آغاز به کار این نمایشگاه، فرصت جدیدی برای بازنگری اقدامات انجام شده، ترسیم چشم انداز‌های نو در حوزه اقتصاد و گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی بنگاه‌های اقتصادی ایجاد خواهد شد.

برگزاری این رویداد اقتصادی با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری با محوریت تقویت سرمایه‌گذاری در اقتصاد مولد، تسهیل توسعه و تجارت، ساماندهی سیاست‌های پولی و مالی، توسعه مناطق آزاد و ویژه و نقش این مناطق در توسعه اقتصادی، مواجهه با ابر چالش‌های زیست محیطی، تقویت شفافیت اقتصادی، تکمیل زنجیره‌های تولید ملی، امنیت سرمایه‌گذاری و رفع موانع، راهکار‌های بهبود فضای کسب و کار، بورس بین‌الملل و بانکداری آف شور، بررسی وضعیت رمز ارز‌ها و تعیین جایگاه آن در اقتصاد، بازسازی و تقویت مناسبات بین‌المللی به ویژه با کشور‌های منطقه، توجه بیش از پیش به اقتصاد دانش‌بنیان و سایر موضوعات مطرح شده در حوزه اقتصادی شده است.

نمایشگاه کیش اینوکس به عنوان یکی از بزرگترین رویداد‌های اقتصادی کشور با حمایت و مشارکت گسترده وزارتخانه ها، سازمان ها، فعالان اقتصادی بخش دولتی و خصوصی با حضور نخبگان اقتصادی و مشارکت کنندگان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

در این رویداد اقتصادی همایش‌ها و نشست‌های تخصصی در حوزه‌های مالی و اقتصادی از روز سه شنبه ۲۶ تا چهارشنبه ۲۷ مهر در سالن‌های "خلیج فارس، ابن سینا، رازی، خوارزمی، ملاصدرا و ابوریحان" مرکز همایش‌های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

همچنین در راستای برگزاری همایش‌ها و نشست‌های تخصصی می‌توان به فراهم سازی مقدمات استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه اقتصادی دیجیتال به دو نشست “معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری با رویکرد شهر هوشمند کیش و فرصت‌های پیش رو در دنیای NFT با محوریت مناطق آزاد” که روز سه شنبه ۲۶ مهر به ترتیب از ساعت ۹ و نیم تا ۱۱ در سالن ابوریحان و از ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه تا ۱۲ و ۴۵ دقیقه در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین المللی کیش برگزار می‌شود اشاره کرد.

شرکت‌ها و سازمان‌های همچون سازمان بورس و اوراق بهادر و سایر ارکان بازار سرمایه، بانک ها، بیمه ها، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه ملی، بیمه مرکزی، اتاق بازرگانی ایران و تهران، سازمان خصوصی سازی، سازمان منطقه آزاد کیش و سایر شرکت‌های بخش خصوصی در این نمایشگاه حضوری فعال خواهند داشت.

برگزاری نمایشگاه‌های کیش اینوکس در طول سال‌های متمادی به محلی جهت ارائه تصویر کاملی از قابلیت ها، ظرفیت‌ها و شرایط کلان اقتصادی کشور، تقارن و تبادل اطلاعات فعالان اقتصادی و ایجاد زمینه‌های تحول در مسیر توسعه اقتصادی کشور تبدیل شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: