کد خبر: ۳۸۶۰۷۳
۲۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
0
زیان انباشته صندوق بیمه کشاورزی درسال گذشته به مبلغ ۲۸.۷۰۷.۳۳۵ میلیون ریال (۲هزارو ۸۰۰ میلیارد تومان)، یعنی بیش از ۱۷۳ برابر سرمایه آن رسید.

زیان انباشته صندوق بیمه کشاورزی به ۱۷۳ برابر سرمایه آن رسید

سرمایه صندوق بیمه کشاورزی رقمی معادل ۱۶۶.۲۲۷ میلیون ریال (۱۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان) است.

به تازگی صورت‌های مالی سال گذشته قریب به ۴۰۰ شرکت غیربورسی منتشر شده است.

به گفته سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی هدف از اجرای این امر، این است که مدیران دولتی و عمومی، چاره‌ای جز بهبود عملکرد نداشته باشند.

گفته می‌شود که دارایی‌های ثابت صندوق بیمه کشاورزی در تاریخ ترازنامه تا ارزش ۳۲۳.۸۰۰ میلیون ریال (۳۲ میلیارد تومان) در مقابل حوادث احتمالی ناشی از آتش سوزی، سیل و زلزله از پوشش بیمه‌ای برخوردار بوده است.

ناگفته نماند که هیات وزیران درآیین نامه اجرایی بند چ ماده ۱۳ قانون مدیریت بحران کشور مصوب سال ۱۳۹۸ دستگاه‌های اجرایی را موظف کرد تا با شناسایی اموال و ریسک آن‌ها و تحلیل خطر تمامی اموال بیمه‌پذیر را در برابر حوادث و سوانح، به قیمت کارشناسی نزد یکی از مؤسسات بیمه و صندوق ها، تحت پوشش بیمه‌ای متناسب قرار دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: