کد خبر: ۳۸۶۰۸۶
۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۰
0
مدیر جزایر اقماری در رابطه با اصلاح شبکه برق جزیره هندورابی از بازدید دو گروه از طراحان حوزه مربوطه با هدف طراحی علمی و منطقی مسائل در زمینه انرژی "آب و برق" این جزیره خبر داد.

توسعه زیرساخت‌های عمرانی در حوزه آب و برق جزیره هندورابی

ایرج شرف زاده، با بیان این که دو گروه از طراحان آب و برق با هدف طراحی علمی و منطقی مسائل مربوط به انرژی، روز سه شنبه ۱۹ مهر از جزیره هندورابی بازدید کردند، گفت: در این بازدید مدیر امور زیربنایی و کارشناسان بخش آب و برق معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش و نماینده شرکت عمران، آب و خدمات حضور داشتند.

شرف زاده افزود: شرکت عمران، آب و خدمات کیش در فصل خنک "ماه‌های دی و بهمن" امسال نسبت به اصلاح شبکه برق جزیره هندورابی اقدام خواهد کرد.

شرف زاده با اشاره به این که در هفته گذشته تعداد ۳۱ کنتور برق در واحد‌های مسکونی جزیره هندورابی نصب شده است، اظهار داشت: در آینده نزدیک ضمن نصب تعداد ۴۵ دستگاه کنتور آب در این منطقه، تابلو‌های برق توسط پیمانکار مربوطه ساماندهی می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: