September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۸۶۰۹۶
۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
0
ساختمان جدید شعبه سمنان بیمه البرز با حضور مدیر عامل، رئیس هیات مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران و جمعی از نمایندگان این شرکت در استان سمنان افتتاح شد.

ساختمان جدید شعبه سمنان بیمه البرز افتتاح شد

در آیین افتتاح ساختمان جدیدشعبه این شرکت، محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه البرز با ابراز خرسندی از افتتاح ساختمان جدید و حضور در جمع کارکنان و نمایندگان استان سمنان، عملکرد بیمه البرز طی سه سال اخیر را مناسب توصیف کرد و افزود: با تلاش و همکاری همه ارکان شرکت اعم از نمایندگان، کارکنان و هیات مدیره توانستیم وضعیت شرکت را بهبود بخشیم و وضعیت بهتری را به ارمغان بیاوریم.

وی افزود: صنعت در سه سال گذشته ۱۹۵ درصد رشد سود داشت در صورتی که بیمه البرز در همین مدت ۲۲۰ درصد رشد سود داشته است.

وی ادامه داد: از لحاظ توانگری مالی در این دوره جدید بیمه البرز توانسته ۱۰۰ واحد ارتقا پیدا کند درصورتی که صنعت ۵۸ واحد کاهش داشته است. به لحاظ سود نیز جز بهترین شرکت‌ها هستیم، هم در عملیات سرمایه گذاری و هم در عملیات بیمه گری که این افتخار برای تک تک همکاران و نمایندگان شرکت است.

پورکیانی تصریح کرد: هر شرکت بیمه‌ای چهار رکن دارد. بیمه گذاران، سهامداران، کارکنان و نمایندگان. ما باید یک توازنی بین آنان برقرار کنیم. رضایتمندی این چهار رکن باید حاصل شود تا نتیجه زحمات خود را ببینند و تلاش کنیم هر چهار رکن به سود مادی و غیر مادی مدنظرخود برسند. همه ارکان شرکت به یک اندازه مهم هستند، اما این باید این باور را داشته باشیم که خط مقدم ما نمایندگان هستند.

وی گفت: وقتی ۸۰ درصد پورتفوی شرکت متعلق به نمایندگان است همه مجموعه شرکت باید در خدمت واحد‌های فروش باشند و فلسفه وجودی ستاد هم وجود صف است و ما کاری جز پشتیبانی از صف و واحد‌های فروش نداریم. ما دنبال سودآوری پایدارهستیم. فروشی که سود هم به همراه خودش داشته باشد. در آن صورت می‌توانیم بقای شرکت رو تضمین کنیم.

وی اعلام کرد: شماره تلفن ارتباط مردمی ۱۵۷۴ برای تمامی ذینفعان است و تنها متعلق به مشتریان نیست و باید تمامی مشکلات مربوط به شرکت در آن مطرح شود البته این سامانه باید در شبکه فروش تبلیغ شود تا نواقص را متوجه و بتوانیم رفع کنیم.

نایب رییس هیات مدیره تاکید کرد: سیاست ما نماینده محور است. شعبه باید وقت خود را صرف پشتیبانی از نمایندگان بکند. در دوره جدید آموزش نمایندگان و کارکنان را در نظر داریم.

وی تصریح کرد: محصول یک شرکت بیمه، بیمه نامه‌ای نیست که ما به مشتری ارائه می‌دهیم بلکه خسارتی است که پس از وقوع حوادث پرداخت می‌کنیم. آن موقع است که مشتری متوجه می‌شود آن شرکت خوب است یا نه. اگر خدمات خوبی ارائه بدهیم از هر تبلیغی بهتر خواهد بود.

پورکیانی تاکید کرد: سیاست ما توسعه فروش بیمه‌های خرد و بیمه‌های عمر است و اکنون نیاز است که مباحث انگیزشی و آموزشی جدی گرفته شود و در آینده به سمت تاسیس سازمان فروش برویم تا نمایندگان تشویق شوند که هرکدام یک مدیر فروش شوند و دارای تعدادی بازاریاب باشند و بتوانند سهم خوبی را از بازار کسب کنند.

مجید علی پناهی، رئیس هیات مدیره شرکت بیمه البرز نیز در سخنانی، با تشکر از مدیرعامل بابت تلاش‌های بی وقفه در مسیر سربلندی بیمه البرز بیان کرد: با تمرکز به بیمه نامه‌های خرد و بیمه‌های عمر امکان رشد پورتفوی وجود دارد.

رمز ماندگاری بیمه البرز توانمندی همکاران و شبکه فروش و تمرکز بر فروش بیمه‌نامه مانده محور است که امید است با توجه ویژه به این نکات به نقاط قابل توجه برسیم. تنها شرکت بیمه‌ای که در شش ماه ابتدایی سال فروش بیمه عمر را افزایش داده بیمه البرز است.

در پایان این مراسم از نمایندگان برتر شعبه سمنان قدردانی شد. اسامی نمایندگان برتر شعبه سمنان عبارتند از:

بیشترین فروش درشش ماهه نخست سال در تمامی رشته‌ها: ۱-راحله صابریان ۲-یدالله قدسی ۳- سعیدرضا پورحیدریان

بیشترین فروش درشش ماهه نخست سال در بیمه زندگی: ۱- حسینعلی شعبانی ۲-محیا همتی ۳-نیلوفر مداح

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: