September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
در نشست با مدیران استارتاپ‌های بیمه‌ای تاکید شد؛
کد خبر: ۳۸۶۳۲۳
۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
0
مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی تصریح کرد: فرهنگ سازی برای تعمیم و گسترش پوشش بیمه نامه شخص ثالث وسایل نقلیه باید جزئی از برنامه‌ریزی‌های کلان و راهبردی شرکت‌های دانش بنیان فعال در صنعت بیمه باشد.

فرهنگ سازی بیمه، اقدامی در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی

مهدی قمصریان مدیر عامل صندوق در نشست صمیمی با تعدادی از مدیران شرکت‌های استارتاپی فعال حوزه بیمه با اشاره به شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب اعلام شده است، ضرورت تبیین نقش شرکت‌های دانش بنیان را خاطرنشان کرد و افزود: صندوق تامین خسارت‌های بدنی آمادگی دارد تا نقش آفرینی بیشتری به منظور هم افزایی موثرتر بین اجزاء مختلف صنعت بیمه ایفا کند.

در این نشست مدیران استارتاپ‌های فعال صنعت بیمه راهکار‌هایی را در زمینه ترغیب مردم برای تهیه بیمه نامه شخص ثالث ارائه کردند. همچنین درباره مشکلات اجرایی و موانع موجود در زمینه توسعه فعالیت‌های شرکت‌های استارتاپی در صنعت بیمه تبادل نظر شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: