کد خبر: ۳۸۶۵۲۴
۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
شرکت بیمه اتکایی ایران‌معین که برای کیش وندان نامی آشناست در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی حضور فعالی را رقم زد.

پرونده پربار بیمه اتکایی ایران معین در کیش اینوکس ۲۰۲۲

در ایام برگزاری کیش اینوکس ۲۰۲۲ به عنوان بزرگترین رویداد صنعت مالی کشور، مدیران و کارشناسان این شرکت ضمن تشریح مأموریت جدید مجموعه متبوع خود بازدیدکنندگان را در جریان آخرین دستاورد‌های بیمه اتکایی ایران معین قرار دادند.

گفتنی است؛ به میزبانی مدیر عامل و هیأت مدیره بیمه اتکایی ایران‌معین، رئیس کل بیمه مرکزی، مدیرعامل بیمه ایران، جمعی از مدیران عامل و ارشد صنعت بیمه، صنعت بانکداری و هلدینگ توسعه کسب و کار سبا از غرفه اختصاصی این شرکت بازدید کردند.

همچنین درحاشیه این اتفاق مهم اقتصادی، به منظور افزایش تعاملات فی مابین جلسات مشترکی از سوی مجتبی حیدری مدیر عامل بیمه اتکایی ایران‌معین با مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره بیمه ما، تجارت‌نو، کوثر، البرز، پارسیان، آوای پارس، بانک ملت و بانک شهر برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: