با حضور مدیر عامل بیمه ایران و ۵۰۰ ورزشکار در ساری؛
کد خبر: ۳۸۶۶۹۶
۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
چهاردهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان بیمه ایران یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور و سخنرانی رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه ایران در شهرستان ساری آغاز شد.

چهاردهمین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان بیمه ایران آغاز شد

حسن شریفی با گرامیداشت یاد و خاطره همکاران درگذشته شرکت بخصوص اسماعیل شمسی جامخانه مدیر کل فقید استان مازندران وخوش آمد گویی به همکاران و نمایندگان حاضر در این دوره از مسابقات، اضافه کرد: این جشنواره فرصت مناسبی برای تجدید دیدار و بازیابی قوای جسمانی و توان معنوی همکاران شرکت است و پس از چند سالی که امکان برگزاری این جشنواره فراهم نبود، امسال باشکوه بیشتری در حال برگزاری است.

وی افزود:در این دوره از رقابت‌ها، برای نخستین بار حضور ارزشمند نمایندگان شبکه فروش را شاهد هستیم که اتفاق مبارکی است. البته، امسال تمایل داشتم چند تیم از بیمه گذاران را هم برای حضور در جشنواره دعوت کنیم که این امر برای این دوره از مسابقات میسر نشد‎. ‎

شریفی برگزاری جشنواره ورزشی را برای خدمت گذاری خوب و تقویت روحیه جمعی مفید دانست و گفت: باید سالم بود و ورزش بهترین مسیر برای تحقق همه خواسته‌های شرکت است فرصت خوبی فراهم شده که بایسته‌های شرکت را مرور کنیم، دوست دارم همگان بدانند که روزی نیست که دغدغه‌های معیشت همکاران در هیات مدیره و برای اینجانب مطرح نباشد، و همواره از هر اقدامی که منفعتی برای همکاران داشته باشد استقبال می‌کنیم. ‎

گفتنی است، در این دوره از رقابت‌ها بیش از ۵۰۰ ورزشکار در ۶ رشته ورزشی فوتسال، والیبال، شنا، دو میدانی، شطرنج و تنیس روی میز حضور دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: