کد خبر: ۳۸۶۷۳۷
۰۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
0
انیمیشن پسر دلفینی در هفته هشتم اکران خود با فروش ۵۱ هزار قطعه بلیط همچنان صدر نشین جدول فروش بلیط سینما‌ها است.

سبقت کمدی و انیمیشن از ژانر اجتماعی در سینما

سینمای ایران این هفته در مجموع سه میلیارد و ۸۲۰ میلیون و ۹۵۲ هزار مخاطب داشت که این مقدار نسبت به هفته گذشته روند نزولی داشته است.

انیمیشن «پسر دلفینی» به کارگردانی و نویسندگی محمد خیراندیش در هفته هفتم اکران خود هچنان در صدر جدول سینما‌ها قرار دارد. پسر دلفینی این هفته با فروش ۵۱ هزار قطعه بلیط به ارزش یک میلیارد و ۲۱ میلیون تومان و فروش کل ۱۴ میلیارد و ۹۳۴ میلیون تومان توانست در صدر جدول فروش بلیط سینما باقی بماند.

فیلم کمدی «انفرادی» اثر سیدمسعود اطیابی در این هفته توانست ۳۸ هزار قطعه بلیت به ارزش ۸۳۲ میلیون تومان را به فروش برساند و در رتبه دوم جدول سینما‌ها قرار گیرد.

فیلم سینمایی «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار در یازدهمین هفته از اکران خود با فروش ۱۹ هزار قطعه بلیت به ارزش ۴۶۷ میلیون تومان، توانست در رتبه سوم جدول فروش سینما‌ها قرار گیرد.

فیلم «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، در هفته دهم نمایش خود با فروش ۱۹ هزار قطعه بلیت به ارزش ۴۷۶ میلیون تومان توانست رتبه چهارم جدول فروش سینما‌ها را از آن خود کند.

«تی‌تی» ساخته آیدا پناهنده با جذب ۹ هزار تماشاگر و فروش ۲۴۲ میلیون تومانی، در رتبه پنجم جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: