September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۸۶۷۷۱
۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
شرکت فورد موتور در بیانیه‌ای اعلام کرد که این خودروساز آمریکایی با فروش کسب و کار خود در روسیه از این کشور خارج شده است.

فورد آمریکا روسیه را به طور کامل ترک کرد

شرکت فورد موتور روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که این خودروساز آمریکایی با فروش کسب و کار خود در روسیه از این کشور خارج شده است.

در بیانیه وب‌سایت این خودروساز آمده است که فورد از طریق فروش ۴۹ درصد سهام خود در شرکت مشترک سولرز فورد، خروج از فعالیت‌های متوقف شده قبلی خود در روسیه را نهایی کرده است.

این شرکت آمریکایی همچنین افزود که سهام خود را در شرکت سولرز فورد به میزان "ارزش اسمی" نامشخصی منتقل کرده است.

با این حال، فورد تأکید کرد که می‌تواند به بازار روسیه «در صورت تغییر وضعیت جهانی» بازگردد، چرا که طبق شرایط فروش، گزینه «بازخرید سهام در یک دوره ۵ ساله» را حفظ کرده است.

در ماه مارس، فورد تمام فعالیت‌های خود در روسیه از جمله تولید، تامین قطعات، فناوری اطلاعات و پشتیبانی مهندسی را به طور کامل به حالت تعلیق درآورد و ۱۲۲ میلیون دلار از سهام خود را کاهش داد.

شرکت فورد تولید خودرو‌های سواری در روسیه را در سال ۲۰۱۹ به دلیل کاهش تقاضا متوقف کرد. شرکت سولرز فورد ون‌های فورد ترانزیت را تولید کرد و وسایل نقلیه ویژه‌ای را ایجاد کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: